Skocz do zawartości
agata11

Znowu .. Temperatura...

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze bylo x razy szukalem przeczytalem mase stron i juz mi sie w glowie kreci..

a pytenie proste mam abita nf- s 2 i program z nvidia oraz od abita oraz mother boarda i czy moge wierzyc w ich temeratury...

mam antka 2200+ (11 x 200) 1.75 chlodzonego sp 97 na nim zalmana 92 x 92 na 1600 obrotow w czasie granie na max /buda slabo wentylowana progamy pokazuja mi ok 50 - 52 stopnei w idlee na a w stresie to nie wiem ale wtedy wiatrak na full

radiator dosc mocno cieply

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalna temeratura w stresie AMD mogą mieć 55 stopni, ale może ktos mój problem rozwikła. :mur: Mam AMD Athlon Baton 2500+ i mam wiatraczek Pentagrama Q92 ALCU i w stresie mam 64stopnie przy zamkniętej obudowie. Jeżeli zdejme obudowe z jednej strony spada o 10 stopni czy chłodzenie mojej budy da jakiś postep???/ i jkaie wiatraczki proponujecie?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w biosie jest taka sama temperatura np. u mnie ale to nie jest zadawalające jeśli się ma 55stopni nic nie robiąc to co w stresie się jara???? Powiedzcie mi tylko czy wiatraki w środku obudowy cos dadzą??? albo inna pasta termoprzewodząca na procesorze???/ help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki, a wiatraki to mam zamiar kupić jeden na tył wyciągający arctic cooling 3TC, a wciągające 2 jeden na okno też arctica zwykły i przód taki sam mogą być???? a czy pasta jakaś arctica albo boxowa z moim pentagramem to się nie nadaje???? w załączniku macie moje opcje zn. się napięcia i temperatury:D

ngcdngfngfnfngfnggfnfgfngfngfngnfgnfgfngfngfn.doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na DFI LP miałem taki sam problem - amd64 się grzał niby do 50 st w stresie. Po zmienia biosu odczyty spadły o 10 st, mam 32 w idle i 39 w stresie. Sproboj dotknac tego radiatora jak najblizej podstawki i zobaczysz - 55 poczujesz :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...