Skocz do zawartości
arnivird

Modernizacja Kompa......

Rekomendowane odpowiedzi

hi all ! :]

otoz mam kompa jak w podpisie i przyszedl wkoncu czas na modernizacje :) myslalem nad dwoma wyjsciami:

 

1. Intel

Celer D 326 775 BOX - 299zl (Proline)

Mobo Gigabyte 8VT880P Combo - 319zl (Komputronik) - wydaje sie bardzi przyszlosciowa mobo a to ze na vii nie jest dlamnie starszne, przynajmniej ma blokade pci/agp :P

Pamiec - 2x 512MB DDR2 533mhz - 318zl(w Prolinie sa po 159zl za kosc....)

 

i ku temu zestawowi sie sklaniam bardziej... w pazdzierniku bym dokupil frezeera 7 i zmienil zasilacz na cos 450W+ , a pozniej zmiana grafy (moze x800gt?- plyta ma Pelne AGPx8 pcie 16x :) ) i na koncu ziana proca na ~p4 630

 

2. AMD - ten zestaw moim zdaniem prezentuje sie o wiele gorzej ;/

Sempron 64bit 2800+ box - 279zl (Proline)

Mobo Gigabyte K8NS - 245zl (Proline)

Pamiec - no wlasnie nie wiem jaka brac, ale myslalem nad 2x 512mb Twinmos SpeedPremium na Winbondach UTT - ??zl

:huh:

no i tak jak w tamtym przypadku z pazdzierniku AC Freezer 64 + Zasilacz (ToPower bedzie dobry?) ale pozneij zaczynaja sie schody ;/ bo grafa na pcie odpada czy zamiast atrakcyjnego cenowo x800gt , kiepskiego 66gt agp bym musial ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> (albo 6800le?) oraz jestem w kropce jezeli chodzi o zmiane proca...... :cry:

 

Dlatego jak juz pisalem bardziej jestem za zestawem nr.1 , ale moze wy cos poradzicie ciekawego?:> Jestem otwarty na wszelkie propozycje, tylko prosze nei pisac "dozbieraj 200zl i kup xx" czy cos bo to nie mozliwe :) powiedzmy ze do ceny zestawu nr.1 (cpu + mobo +ram) mozna doliczyc max 50-70zl ale nei wiecej !!

 

pzdr. B)

Edytowane przez arnivird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...