Skocz do zawartości
ploki21

Jakie Glosniki 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

z2300 może i dobre ale za drogie :( .

Max co mogę wydać to 300zł (wliczając wszelkie koszta dodatkowe). W tym zakresie można znaleźć:

Logitech Z-3 (270)

Logitech X-230 (180)

Creative Głośniki I-Trigue 3200 (270)

 

Zależy mi głównie na w miarę czystym dźwięku, niezłych basach i przyzwoitej dynamice. Głośno grać ne muszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z2300 może i dobre ale za drogie :( .

Max co mogę wydać to 300zł (wliczając wszelkie koszta dodatkowe). W tym zakresie można znaleźć:

Logitech Z-3  (270)

Logitech X-230  (180)

Creative Głośniki I-Trigue 3200 (270)

 

Zależy mi głównie na w miarę czystym dźwięku, niezłych basach i przyzwoitej dynamice. Głośno grać ne muszą.

1628961[/snapback]

i trigue kosztuje duzo mniej.... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61763674

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMmmm tak prawdzie powiedziawszy to nie masz zaduzego wyborui.http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15072 ja mam te (prawie tzn. z tym ze mam zestaw 5,1). Sub ma troche inna budowe ale mimo to graja naprawde pieknie, slyszlem je w sklepie na ich podsytwie zamowilem swoje. Ale coz wyzej, wspomniales ze ciebie niestac wiec proponowal bym znalesc Creative I-Trigue™ 3200 2.1 retail(http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14103). Graja naprawde przyjemnie, kumpel ma troche starszy model bodajrze 3300(ze skalepu z tego co pamietam zostaly juz wycoafane ale na allegro pojawia sie co jakis czas) glosniki sa podczepione pod sb live 5,1 efekt jest naprawde przyjemny. Roznica pomiedzy modelami jest jedna mocniejszy i bardziej drapiezny bass. Niestety nie sa pozbawine wad. Zaowazylem jedna dsoc upierdliwa, satelikti sa dsoc kierunkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche połaziłem po sklepach, wszędzie tylko na zamówienie w cenach ... ech. Zdaje się że będe musiał zakupić via net, a tego nie lubię bo to troche w ciemno. Ale cóż....

Njabardziej interesuje mnie porównanie Logitech Z-3 vs Creative I-Trigue 3200. Jak ktoś miał okazje je porównać, lub widział porównanie w sieci byłbym wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o z-3 to prosze bardzo(http://www.tomshardware.pl/video/20031013/sound_systems-07.html ) za jesli chodzi o creeative to slyszlem model stary od 3200 rozni sie tylko tym ze ma slabszy sub(z 24 zeszli na 19 wat) jaksoc jest b. przyjemna. Bardzo czysty wyskoje tony dobre basy (potrafi grzmotnac), ladne, dokladne wykonanie. Jak wczesniej wspominalem sa niestyty dosyc kierunkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche połaziłem po sklepach, wszędzie tylko na zamówienie w cenach ... ech.  Zdaje się że będe musiał zakupić via net, a tego nie lubię bo to troche w ciemno. Ale cóż....

Njabardziej interesuje mnie porównanie Logitech Z-3 vs Creative I-Trigue 3200. Jak ktoś miał okazje je porównać, lub widział porównanie w sieci byłbym wdzięczny za info.

1630788[/snapback]

Ja wziąłbym Creativa w połączeniu z firmową kartą grają że hoho. Logitech sie nie umywa. Bawiłem sie w MM Logitechem o "lepszych parametrach" niz Creative i Logitech cieniutkie basiki mial :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...