Skocz do zawartości
melonowy

Gwarancja Cdn :)

Rekomendowane odpowiedzi

Moj kolega w czerwcu tego roku kupil sobie nowy telefon komorkowy, wybor padl na Siemensa SX1. Wszystko bylo by cacy gdyby nie to ze telefon swiruje, tzn po zaladowaniu baterii do pelna pokazuje po 10 min ze zostala juz tylko polowa lub po prostu zawiesza sie.

 

Czy w takim wypadku mozna odstapic od umowy zakupu i zadac calkowitego zwrotu pieniedzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie go kupił ? Jeśli allegro - "Czy w takim wypadku mozna odstapic od umowy zakupu i zadac calkowitego zwrotu pieniedzy ?" odpada. Jeśli w jakimś salonie sieci komórkowej - niech zaniesie i pokaże, powinni naprawić. A może wystarczy wgrać nowy soft / sprawdzić inną baterię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemensy czesto maja problemy z softem wiec to moze byc to. poprostu zanies telefon do autoryzowanego serwisu siemensa i tam dokonaja flasha softu. wogole to nie wiem w czym problem? ciezko zaniesc aparat do serwisu ?

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Zaktualizować soft (na stronie siemensa jest chyba ;) )

2) Zanieść do serwisu

3) Moim marzeniem jeśli chodzi o komórke jest SX1 - możesz mi go dać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sx1 platforma taka jak mam w mojej 7610, też świrowała jak nie wiem co, zmulała, przywieszała, wywalała errory i problemy, wymiana bateri- nic, nowy soft-pomógł od ręki, komórka nowa z orang'a

 

Poza tym, co za głupie pytanie, telefon na gwarze i pytanie co zrobić jak coś jest nie tak,,, śmieszne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wam powiem tak... SX1 znam juz nie od dzis... i... nic nie zrobisz.... jest to poprostu zle zrobiony telefon... zaden nowy soft nie poprawi tego ze sie wiesza... ten telefon sie wieszal... wiesza sie.. i bedzie sie wieszal... "taki jego urok..." to uslyszysz w salonie siemensa... ale ta akcja z bateria to juz jakas przesada... fakt ze nie powinno mu tak szybko schodzic... ale jest to tez druga najwiekasza po wieszaniu sie wada telefonu... rekordem mojego kumpla przy normalnym uzytkowaniu (pare fotek, radio, mp3) bylo rozladowanie calej baterii w 7godzin... wiec nie zdziw sie jak szybko bedzie padala...

to tyle odemnie... osobicie nie chcialbym tego telefonu... i nie polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE p900 rządzi :]

1620380[/snapback]

Bardzo mądry i wiele wnoszący do tematu post. Gratulujemy.

 

Sam sprzedałem SX1 niedawno, chociaż mi się prawie nigdy nie zawieszał. Ale mam dwoje znajomych z SX1 i oboje bardzo narzekają. Zmiana softu nie pomogła w ich przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...