Skocz do zawartości
Sabo^

Opłaca Sie Kupować Chłodzenie Do K. Graficznzej ?

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

A WIĘC TAK - CHCĘ PODKRĘCIĆ GF2 MX 400 I ZNALAZLEM STARĄ KARTE RIVA TNT2 (tak w zasadzie to obie są stare :) ) Z WIATRACZKIEM I POMYSLALEM ZE MOZE WYKRĘCE GO I ZAMONTUJE W GF ...

 

czy po tym zabiegu będę mógł bardziej podkrecić GF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli Ci się nudzi możesz to zrobić, dodatkowe chłodzenie zawsze coś da...

ale ja przy tym konfigu sensu nie widze.

Chociaż pamietam ze z mojego G2 mx z 175\166 wyciskalem 210\200 z jakimis wentylatorkami:) frajda nie ziemska, ale na jakiegoś kopa nie licz:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ze gf ma napewno lepszy wydajniejszy waitrak od tej całej rivy i niema potrzeby go wymieniać chodz obie karty to dziadki chyba oba wiatraki bez różnicy gf2 i tak zbyt wysoko nie podkręcisz a jak już to w gierkach lepszej wydajności nie uzyskasz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he... ma RADIATOR nie wiatrak to chyba oczywiste no ludzie kto by wymienial wiatrak z lepszej karty na wiatrak z gorszej ?!?!?! bez kręcenia ma 200/160 a bez dodatkowego chlodenia kreci sie do 234/194 no ale chyba dam sobie spokój z tym i kupie jakiegoś gf3 sprzedam obydwie karty za ok 75zł dołoże 50zł i bedzie... co o tym myslicie?

Edytowane przez Sabo^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniam config ale wogłle nowy komp kupuje za 4000 tyś a ten bedzie slużyl do netu :) a po drugie to moja plyta glowna nie obsluguje kart x8 agp i musze kupić x4 AGP bylem glupi i kupilem gf2 bo ktos mi doradzil i teraz juz do kompa nic nie kupie przed wczesniejszym skonsultowaniem sie z wami :)

 

WIĘC JAK ? SPRZEDAĆ TAMTE I KUPIĆ GF3 ?

Edytowane przez Sabo^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę to możesz kupić gf3 choć nie wiem po co ci gf3 do neta :)

Choć jak gf3 ti200 to ja miałem tego gf i mnie trochę zdenerwował wynik w 3dmarku 01(nie że jest to dla mnie ważne, ale każdy komu mówiłem że mam tylko 5475pkt w tym marku na P42ghz i 512mb ram to się dziwili, kolega na duronie 1ghz 256mb ram i radeonie 9200 128mb 128bit miał ok 5k).

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę to możesz kupić gf3 choć nie wiem po co ci gf3 do neta :)

 

1621330[/snapback]

Przecież tylko 50zł bym dopłacił ( a to nie majątek!!!) a po co mi gf3 do neta ? a po to że jak dwa kompy bede mial to zeby zagrać z kumplem po lanie w cuś :)

 

Więc co o tym myslicie?

http://allegro.pl/show_item.php?item=62078349 najbliżej kupna jestem tej wlasnie karty : P

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=61850839

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=62262172

 

powiem wam że na obecnym gf2 nawet płynnie w3 nie chodzi wiec coś musze z tym zrobić :P

Edytowane przez Sabo^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he... ma RADIATOR nie wiatrak to chyba oczywiste no ludzie kto by wymienial wiatrak z lepszej karty na wiatrak z gorszej ?!?!?!  bez kręcenia ma 200/160  a  bez dodatkowego chlodenia kreci sie do 234/194 no ale chyba dam sobie spokój z tym i kupie jakiegoś gf3  sprzedam obydwie karty za ok 75zł  dołoże 50zł i bedzie... co o tym myslicie?

1621232[/snapback]

gef2mx 400 + riva = 75zl ? to chyba jak jelenia znajdziesz ;) one sa warte 30zl w sumie :P

 

aha ok...  ale jesli karta oblsuguje x4 x8 agp to na mojej plycie na x4 agp pujdzie? :/

1622021[/snapback]

pujdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gef2mx 400 + riva = 75zl ? to chyba jak jelenia znajdziesz ;) one sa warte 30zl w sumie :P

 

1622061[/snapback]

luknij na allegro

 

riva tnt2 32mb model PRO - 30 - 35 zł

 

GeForce2 mx 400 64mb/64bit tv out - 50-55 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecil zamiast GF3Ti jakiegos ATI 8500 lub 9100 (to to samo), tylko bron Boze PowerColor, kazda inna firma, tylko nie to. :) Ja na tym 9100 mam identyko wynik w 3DMarku 2001 jak mialem na GF4Ti. GF3Ti tez byl kiedys przez chwile umnie i byl daleko z tylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...