Skocz do zawartości
Steeler

Jakie macie wyniki z Rad 9000 nie PRO w 3dMark'u?

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak widać... nie narzekam...  8) 

 

chciałem kręcić, ale: grafika nie chce sie nawet przy dobrym chłodzeniu, a procek czeka na lepsze chłodzenie... :)

Zapomnialem napisac, ze sam mam okolo 5500...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak widać... nie narzekam...  8) 

 

chciałem kręcić, ale: grafika nie chce sie nawet przy dobrym chłodzeniu, a procek czeka na lepsze chłodzenie... :)

Ty masz chyba Radeon 9000 Pro. Bo jak to jest mozliwe, ze z wolniejszym procem masz wiecej ponktow odemnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak widać... nie narzekam...  8) 

 

chciałem kręcić, ale: grafika nie chce sie nawet przy dobrym chłodzeniu, a procek czeka na lepsze chłodzenie... :)

Ty masz chyba Radeon 9000 Pro. Bo jak to jest mozliwe, ze z wolniejszym procem masz wiecej ponktow odemnie?

nie.. mam zwykłego radka 9000, zegary core: 250, mem: 200... to raczej Ty masz jakoś mało, niż ja mam dużo... poczekaj az wiecej ludzi się wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na celeraku 2 Ghz, karta to Gigabyte Maya Radeon 9000(nie pro), plyta tez Gigabyte GA-8IEX (polecam tą firmę!) mam 6150 3D Marks ustawienia default czyli 1024x768x32bits. Bez żadnego kręcenia procka.

Stery to Ati Catalyst 2.4 - najnowsze i najlepsze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na celeraku 2 Ghz, karta to Gigabyte Maya Radeon 9000(nie pro), plyta tez Gigabyte GA-8IEX (polecam tą firmę!) mam 6150 3D Marks ustawienia default czyli 1024x768x32bits. Bez żadnego kręcenia procka.

Stery to Ati Catalyst 2.4 - najnowsze i najlepsze. :D

podoba mi się to :)... mam od Ciebie troche ponad 500MHz słabszego proca, a nadal lepszy wynik... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahlon xp 1700+ jest lepszy od kazdego celerona.Ahlon xp 1700+ jest lepszy od kazdego celerona.Ahlon xp 1700+ jest lepszy od kazdego celerona.

hehehe... przypomina mi się pewien topic... jednak z tymi pustymi Mhz'ami to może być prawda... 8)

 

mimo wszystko te 500MHz powinno robić swoje... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steeler i wypadło że to Ty masz zaniżony wynik. "Nawet " ThRuSt ma więcej!!! :D

8O

 

Cos tu nie gra? To chyba przeciez nie przez Win XP? :cry:

 

Zainstalowalem na nowo system i jutro zobacze ile dostane. Moze to tez byc ze wy macie karty lepszych firm. Moje byla najtansza ze wszystkich tego typu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steeler i wypadło że to Ty masz zaniżony wynik. "Nawet " ThRuSt ma więcej!!! :D

8O

 

Cos tu nie gra? To chyba przeciez nie przez Win XP? :cry:

 

Zainstalowalem na nowo system i jutro zobacze ile dostane. Moze to tez byc ze wy macie karty lepszych firm. Moje byla najtansza ze wszystkich tego typu...

nie, to nie XP, bo ja też mam ten sys, więc chyba jednak pochodzenie tego Radka... niestety... sprawdź, może jest niedotaktowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...