Skocz do zawartości
Topmek

Mały, Płaski Aparat Cyfrowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam aparat cyfrowy, który będę mógł zabrać wszędzie ze sobą. Myślełem nad Sony T3. Chodzi mi o to aby aparat oferował zoom optyczny, matryca może być 5Mpix, miał możliwość rejestracji sekwencji wideo o rozdzielczości 640*480 px z prędkością 25 klatek/sekunde z głosem i możliwie bez ograniczenia długości. Ten Sony spełnia to. Patrzyłem też na Minolte X60 i Kodaka LS 755, ale niestety one albo nagrywają filmy w mniejszej rozdzielczości albo z mniejszą ilością klatek. Dziś na Komputroniku zauważyłem, że pojawił się Kodak EasyShare V550, który jednak nie jest jednak już tak mały. Poprzednie aparaty widziałem w Media Markt. Czy macie jeszcze jakieś inne aparaty, które możecie mi poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko, że Canony mają te ograniczenia w długości filmów dla 640*480 tylko 30 sekund a dla 320*240 "aż" 3 minuty.

1623089[/snapback]

ja mam ograniczona wielkoscia karty... czyli 1 Gb ;]

edit: czyli 8 minut 21 sek moge zrobic od reki...

canon ixus 700 tak btw ;]

Edytowane przez narkoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ogolnie proponowal aby tego typu pytania zadawac, w podobnych czyli:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=144237

 

Bo znajac przyklady z innych for wiem, ze pozniej 95% postow bedzie typu: "jaki aparat do xxx zl" i zrobi sie jeden wielki syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly plaski to tylko sony cyberszot T7, ewentualnie poprzednie modele T3, T33.

Do tego polecam nikona Cooplix S1, niedawno go kupilam i jestem bardzo zadowolona, aparat jest bardzo dobry, robi bardzo wyrazne fotki, kolory sa naturalne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...