Skocz do zawartości
Prog

Błąd Danych Crc

Rekomendowane odpowiedzi

E:\>cd apacheE:\apache>del mysqlE:\apache\mysql\*, Czy na pewno (T/N)? tE:\apache>dir Wolumin w stacji E nie ma etykiety. Numer seryjny woluminu: 34C0-00EA Katalog: E:\apache2005-08-30  21:35    <DIR>          .2005-08-30  21:35    <DIR>          ..2005-08-30  21:54    <DIR>          htdocs2005-05-03  15:13    <DIR>          htdocs_22005-08-30  21:32    <DIR>          mysql2005-05-03  15:05    <DIR>          mysql_2               0 plik(ów)               0 bajtów               6 katalog(ów)  15 909 081 088 bajtów wolnychE:\apache>del mysql /sE:\apache\mysql\*, Czy na pewno (T/N)? tE:\apache\mysql\data\*, Czy na pewno (T/N)? tE:\apache\mysql\data\phpbb\*, Czy na pewno (T/N)? tBłąd danych (CRC).E:\apache>

Przez ten błąd nie mogę wykasować plików. Czy może jest jednak jakiś sposób na ich usunięcie ? ? ? Oprócz formatowania, które nie wchodzi w rachubę, ponieważ mam tam 30GB danych i nie mam na razie gdzie ich skopiować, zabezpieczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi. Ja kiedyś miałem podobny problem. Plik nie był używany przez żaden program a mimo to nie dał się skasować. Kliknij na wybrany plik PPM i wybierz z menu kontekstowego "Unlocker". Powinien Ci się wyświetlić taki komunikat

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...