Skocz do zawartości
CriXu

Nokia 7650

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie... Z tym ze podstawowe dane/ opis znalazlem ale niestety nie wszystko... Interesuje mnie to ile kolorków posiada wyświetlacz, jakie wychodzą zdjęcia jakościowo (po przezuceniu na kompa) prosil bym o jakies fotki zrobione tym aparatem z telefonu :) nastepnie ile takich fotek miesci sie w nim oraz jak sie sprawuje taki tel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4096.

Nie prześle, bo koma juz sprzedana ;] Ale nie powiem, żeby były złe :> Na pewno lepsze niz moj obecny SE T630, dało sie spokojnie obejrzeć :> rozdziałka 640-480.

Zależnie od wolnej pamieci...Fon ma jej chyba ~4mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza jest 3650, 3660 - mozna wlozyc karte pamieci mmc, jak sie zaczaisz na allegro to do wyrwania za ~350 zl

 

A tak pozatym to google twoim przyjacielem - sam szukalem info na temat tych tel i jest doslownie wszystko lacznie z probkami zdjec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, 4mb na tel to wcale nie jest tak malo ale jak sie ma sybiana to i 20 jest malo :) ogolnie telefonik bardzo fajny zdjecia wychodza nawet lepiej niz w mojej poprzedniej 3220. duzo softu ( przeciez to symbian ). minus to jego rozmiary i waga ale w sumie to pierszy tel od nokii z aparatem.

 

a co do wyswietlacza to moja 3220 miala 65k a ten ma 4096 i nie widze zadnej roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...