Skocz do zawartości
jerrod

C600 Na Apollo Pro 133 - Ile Wyciagnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Moj C600 chodzi teraz przy fsb 75 co daje 675MHz. Boje sie puscic go na 83 (moja plyta to szajs - ECS P6BAT-A+ <_< ) bo watpie czy dysk, grafa i dzwiek wytrzyma i dlatego chcialbym od razu na 100, bo wtedy plyta zapoda dzielnik na PCI 1/3 tylko nie wiem czy tak rzeczywiscie zrobi. :? Robil to ktos kiedys? A moze ktos probowal na 83 i reszta sprzetu poszla ok? grafa to gf2mx, dysk samsung 80GB (sp0802n), dzwiek c-media cmi8738, i jeszcze tuner i sieciowka realteka (w sumie 3 rzeczy na PCI + dysk + grafa na agp)

 

Dzieki za wszelkie sugestie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odrazu na 100 ;] bo wtedy dzielnik jest 1/3 ;] na 83 jest na 1/2 więc pci jest ok 42 mhz ;] czyli wysokie.

1631472[/snapback]

Tylko nie wiem czy mi chlodzenie wytrzyma - co prawda wymienialem na nowe bo w starym wiatrak poszedl ale teraz przy 75 temp jest ok. 35-37 stopni :cry: . Stad moje pytanie czy jesli okaze sie ze dla procka bedzie te 100 za duzo to czy od razu mi padnie czy sie komp po prostu nie wlaczy lub ew. popika... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp ewentualnie się nie włączy jeśli będzie o wiele za dużo. Lub się zawiesi ;] i będzie nie stabilny jeśli będzie mu za ciepło będzie miał za niskie v-core. Zrób dobry przewiew budy i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszytkie rady :) Poczekam az sie troche na dworzu ochlodzi i wtedy sie pobawie bo tak to w chacie za dnia mam wiecej stopni niz w kompie :wink:

Zalookam tez na allegro jakie tam maja procki co bym mogl se jakiegos szybko sprawic na wypadek wpadki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...