Skocz do zawartości
Irak17

Kupiłem Komputer, Prosze O Ocene Konfigu

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor - AMD Athlon 64bit 3000 s.939

 

Płyta głowna - DFI LAN Party Ultra D

 

Karta Graficzna - ATI Sapphire Radeon x800GT 256mb/256bit

 

Pamiątki - HYNIX 2X512mb DUAL CL 2,5 400mhz@seria D43

 

Zasilacz - NEOtec MAXIMUS 440WAT

 

Napęd - DVD-RW NEC 3540A black

 

Monitor - LG FLatron F700P <miałem>

 

Dysk twardy - Maxtor 120gb Ata133 7200rpm

 

 

Mam nadzieje ze konfig nie ma jakichs powaznych bledow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko ja narazie krecic nie umiem kompletnei a nie chce popsuc nowego sprzetu na ktory pracowalem bardzo dlugo pomimo mojego wieku mlodego, obudowe do 300 zl kupie z lcd na allegro jest duzo ;] Modding moze i jest spoko i da sie cisnac szczegulnie z mojego cfg duzo ale ja jestem w kreceniu kompletnie zielony, narazie chce dzialac na tym a za pol roku krecic, zdejme poprostu chldozenie z procka i zaloze AC 64 albo pythonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z tym ze stracilem hajs ,popatrz za 2 lata powiedzmy moj komp juz bedzie slaby , wtedy go podkrece na obowiazujace standarty i bedzie hulac, po co mam go teraz krecic skoro nie bede mial problemu z graniem w gry na high detalach, ale to nie jest topic o kreceniu tylko o moim konfigu i prosze sie na ten temat wypowiadac ,

 

 

PS. Obudowe z szyba fajna najlepiej firmowa kupie z allegro link prosze jak ktos ma, oczywiscie wysawietlacz lcd ma byc na min.3(styka 3?) pomiary temp. wiatraczki kupie sam jakies bajerzyste kolorowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a co daje 3GB/s? bo jak czytam to jest pic na wode. moze jakies strony z testami czy cus? aha i nie kojarzyc SataII z NCQ, gdzies wyczytalem ze tylko sata II ma obsluge co jest bzdura

1625566[/snapback]

Tu był link do testu:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=134336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bez sensu ten test. dlaczego? testuja co daje Sata II w stosunku do Sata, a tak naprawde porownali dysk SATA II z NCQ z dyskiem Sata bez NCQ i pokazali co daje NCQ, te 3GB/s to chyba jednak pic na wode, no chyba ze porownaja SATA II z NCQ i Sata z NCQ

Edytowane przez cmsydney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobre a i tanie to chyba dobrze nie? Jak ja będe za te 4-5 lat zmieniał kompa (przeprowadzka, w międzyczasie jak ckoś uzbieram) to byleby pamiątki firmowe i dobre :) teraz jade na 2x 256mb ddram nie wiem czego i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale warto bo mam teraz kompa na dlugi czas

hehe jeszcze sie zdziwisz.... kupiles teraz cos ponad standard, przyzwyczaisz sie i za jakis rok bedzisz juz odczuwal brak szybkosci.... komputer starcza na rok nie wiecej, pozniej juz trzeba cos zmieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...