Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie pochwale ze udalo mi sie podkrecic z tym biosem Athlona 1000Mhz az na 1069.88Mhz :twisted:

Jedna z wad tej plyte jest to ze zaniza troche FSB.

Teraz zobacze czy pojdzie na 148FSB a potem na 150 i dalej.

Mam jakies tandetne pamiatki wiec za duzo to ja nie wyciagne. Udalo mi sie na 166 posciac ale tylko dochodzi do ladowania systemu i sie sypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udalo mi sie podkrecic na 1125MHz

Szyba jest ustawiona na 150 i odziwo ta plyta trzyma rowno te 150Mhz nie ma nawet roznicy o jedna setna Mhz. :lol:

Ale mi sie egzemplaz trafil. Ciekawe czy pojdzie na 166 jak zaloze jeszcze dodatkowy wentyl do obudowy.

 

P.S. Procek chodzi na 1.79V (sam nie wiem jak to mozliwe)

Ten wentyl to taki pokojowy o srednicy 45cm :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na nowy zasilacz to wtedy  popróbkuje swojego durnia1200 zobaczymy... 8)

Tak przy okazji ten nowy bios jest stabilny :?:

Chyba tak jak na 150FSB sie nie sypie.

Podoba mi sie bo na tym FSB daje rowno tyle ile trza :wink:

A najlepsze jest to ze jest FSB az do 200Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu podkręcam mojego athlona 1000 200 Mhz na 1333 266 Mhz. Działa też na 1380 ale nie chce pci podkręcać bez potrzeby (50 Mhz w tą czy w tą nie ma róźnicy). Przy wyższych się wiesza bo jest pewnie za małe napięcie a na ecs sie nie sa większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziwy chłopie że ci nie idze zamaluj mostki żeby uzyskać napięcie 1.85V a z mnożnikiem nic nie wykombinujesz bo ta plyta nie ma zmiany chyba że dasz grawerowi ale to już nastałe może co zmienić mnożnik ale nie radze na większy niż 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj jeszcze jakiegoś soft coolera co obsługuje ten chipset SISa najlepszy jest vcool ale to do via , pomaluj rdzeń pastą z dodatkiem srebra, jak wiatrak nie wyrabia to cos lepszego zapodaj, pzydaly by się ze 2 wiatraki wysysające na tył obudowy 8x8 i 1 wtłaczający z przodu 8x8cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą płyte, tego proca, ten bios. Bez zmiany napiecia chodzi na magistrali 112. Potem jest 124 a tyle to juz nie ma siły żeby wstał.

qmpel ma to nieszczęście (płyta) iD1000

Idzie na fsb112 (bez zmany nap. na procu (w końcu można pomazać L7)

Na fsb124 wstaje - biosik ok, winda nie wchodzi

na fsb 133 martwy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie tak czepiacie ECS'a? Za tą kasę nie można oczekiwać nic lepszego.Po zmianie biosu jest troche lepiej mój Athlon 1,3 leci spoko na 1.5 tylko że titan t5tb nie wyrabia przy tej magistrali ok 58 stopni,no i pamieci gnoitowe,ale przy zmianie coolera i pamieci.not bad!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie co do temperatury (sorki za off topic): jaka jest granica stabilnej pracy athlonow tb??? LOW RIDER pisze ze mu cooler nie wyrabia i ma na podkreconym procku 58 stopni....mi dochodzi na niepodkreconym do 60:( i sie dziwilem czemu mi sie xp restartuje (najlepiej bylo jak poskladalem tego kompa i mi procek dochodzil do 72 stopni...pozniej sie okazalo ze zalozylem cooler odwrotnie...glupota, wlasciwie to nawet nie wiem w jaki sposob sie system uruchamial:)))... a co do eceesa to mi idzie na 138:)) a na 143 zaraz po wejsciu do windowsa (teraz juz ME) wyskakuje niebieski ekran...chyba trzeba bedzie skolowac jakis lepszy cooler...albo WC:P

P.S. a jak jest u was temperatura chipsetu?? ja mam przy 133MHz max 38 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...