Skocz do zawartości
Kicha

Pdp Patriot 2x512 Mb Signature Line

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam od kilku dni i wrażenia bardzo pozytywne, warte tych pieniędzy, narazie mam puszczone (mobo to DFI Ultra-D) tylko na 220mhz ale może jutro się pobawie w jakieś większo oc :) Z tego co słyszałem to moduły 2x512 robią spoko 240mhz. Dam ci może jeszcze linka do testu na Siriusie, tylko że tam to są akurat dwie kostki po 256mb opisane, które akurat się lepiej kręcą http://sirius.pl/art.php?id=205&typ=test&aid=174

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te pamiątki, wrażenia mam wręcz odwrotne. Standardowe timingi to 2,5-4-4-8. Do 237Mhz przy timingach 2,5-4-3-6 1T potrzebują 3,1V. Dalej nie voltowałem, bo nie chcę ich spalić.

 

Nie warte tej kasy, lepiej już kupić Hynixy, są tańsze i wyżej idą. A najlepiej jakieś Winbondy chapnąć, sam chyba będę się starał na nie przesiąść.

Edytowane przez Plasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja narazie jeszcze nie krece bo za malo wiem na ten temat, ale dzisiaj mam zamiar sie pobawic jak znajde czas ale z tego co narazie zauwazylem to dla mnie one tez sa do kitu, czyli nic nie warte zaluje teraz ze je kupilem. Sugerowalem sie timingami opisanymi w kazdym sklepie jako 2.5-3-3-6 a tu @#!#$$ bo tak naprawde to maja nastepujace 3-3-3-8 :angry: :mur: moj WIELKI blad podczas zakupu tego spzretu. Ale pocichu licze ze jednak moze jak sie zaczne nimi bawic to okaze sie inaczej. :) Bo jak nie to :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te pamieci.

Wersja KH, czyli z radiatorkami.

Coz o nich powiem?

Sa super!!!

Zobaczcie w mojej sygnaturce ile ida.

Do dorych osiagow potrzebuja MoBo w wysokim Vdimm.

1631627[/snapback]

A ktos testowal je na NF2 (DFI LANPARTY NFII Ultra B)

? :) bo ja mialem chwilke jak kolega wpadl z geilami 500 i chcialem looknac czy moj barton 2500 z odblokowanym mnoznikiem bedize chodzil na 250fsb ale nie startowal ; / a na moich jeszcz enie mialem czasu sie pobawic(KH 400)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...