Skocz do zawartości
Promil

Napis Zapraszamy I Koniec Win Xp

Rekomendowane odpowiedzi

mam od nie dawna cięgle powtarzający sie problem:

odpalam kompa łąduje sie wszystko ładnie pięknie, wyswietla sie napis Zapraszamy komp piknie 2 razy i koniec, nic dalej nie robi zawiesza sie i tyl;ko reset pomaga. pierwszy raz zdarzyło mi sie z jakies pół roku temu i zrobiłem formata i wszystko później było dobrze odpalał i było git. Natomiast ostatnio przydażyło mi sie to z 6 razy w ciągu 2 miesięcy i sie troche tym zdenerwowałem. Przejzałem forum i nie ma nic co by mi pomołgo. Awaryjny tryb czasem odpali ale co mi z tego jak normalnie nie chce sie włączyć.

prosze o rady

 

mój konfig

1.2duron ecsk7s5a 256ddr(266mhz) geforce4tit420064mb win xp pro + sp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jaki :>?  sprawdziłeś kondensatory na płycie gł ??

1636618[/snapback]

nie wydaje mi sie zeby to był wina sprzętu bo jak zrobie formata to później odpala za pierwszym razem i chodzi jakiś czas bez zarzutów

 

zapodaj formata to jest lekarstwo na wszystko

1637266[/snapback]

racja ale zeby robić formata z 5 razy w miesiącu to jest troche przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk nie ma bad sectorow? Pamieci przechodza wszystkie testy? Temperatura procka nie jest zbyt wysoka? A zasilaka moze tez byc przyczyna ze wzgledu na zbyt duze wachania napiec. Warto sprawdzic miernikiem.

bjabrzyk widocznie ktos stwierdzil ze Twoj post tak wiele wnosi do dyskusji ze go skasowal. Cos jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...