Skocz do zawartości
Cyna58

Dziwny Wzrost Wydajności W 3dmark 05

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad pół roku mam A64 2800+ 512 DDR400 i Gf 6800 Gainwarda GS. Gdy pierwszy raz testowałem wydajność kompa w 3D marku 2005 otrzymałem 2753 pkt, a po podkręceniu karty i odblokowaniu jednego vertexa mialem 3523pkt przy sterach do kart FW 66.93- czy jakoś tam. Jakiś tydzień temu znowu przeprowadziłem testy i sam nie mogłem uwierzyć bez podkręcania i odblokowywania uzyskałem 3801 pkt. a po podkręceniu i odblokowaniu 4356pkt. przy sterach FW 77.77. Czy to możliwe że sama zmiana sterów do kerty mogłaby powodować taki wzrost wydajności?? Oczywiście jestem z tego zadowolony, no ale.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wynik to masz z kosmosu albo miales cos ostro pokopane

tu masz orb-a do mojego wyniku na starym sprzecie na nowym sprzecie marka2005 nie testowalem

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=511544

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak: ja na sterach dodawanych do karty nie miałem nawet niektórych tekstur w 3Dmarku 2005. w nowszych wszystko jest ok. jeśli chodzi o punkty, to również odnotowałem ich wzrost. po prostu Nvidia solidnie polepszyła serię ForceWare 70 w stosunku do serii 60. ewentualnie zoptymalizowała je, żeby lepiej działały w benchmarku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...