Skocz do zawartości
nukersss

Modding Budy- Zdjątka...

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a co Ty w tej budzie zmodowałeś, poza tym, że założyłeś oświetlenie?

przecież okno jest chyba w standardzie (takie samo widziałem w budzie tracera 'diablo' o ile pamiętam)

 

hmm...no i właśnie przekroczyłem transfer na serwerze, więc nie pooglądam reszty fotek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, tez sobie nie ogladnalem zdjec. Wrzuc je na www.imageshack.us/

Już wrzuciłem. Sorry, nie spodziewałem się, że interia to taka kicha.

Jeżeli założyłeś tylko światełka to taki z tego mod jak z koziej dopy trąba.

No w sumie poza paroma wentylami, katodami i radiatorami to nic. Nie kroiłem obudowy jeżeli o to pytasz... :-P Nie mówie przecież że to wypas i wogóle! Pytam tylko co jeszcze zrobić!!! Myślałem także o vmodzie ale jakoś nie jestem przekonany :unsure: Edytowane przez nukersss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest buda typu 'tuning dla leworęcznych' niestety :\. okno już jest i wiele poszaleć nie można (przynajmniej na ścianie). jak chcesz coś zmienić, to przebuduj front, albo sufit. wtedy będziesz mógł powiedzieć, że zrobiłeś moda...bo teraz to chyba jeszcze nie bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa imho przy modowaniu, to mieć pomysł... najlapiej wzorować się na jakimś filmie, kulturze etc...

 

Nie robić budy w ten sposób, że pakujesz do niej co popadnie, co można dostać za małe pieniądze w sklepie z modingiem. Najzważniejszy jest plan.. siadasz.. bierzesz kartkę, przykładowo chcesz ustylizować komputer na film szybcy i wściekli.... mówię tak bo ja tak chciałem :lol:

 

No to upatrujesz sobie jakieś auto z tego filmu, np Nissana skyline z 2f2f.avi. Wygląda to auto mniej nie więcej tak (dla niewtajemniczonych)

Dołączona grafika

albo mitsubishi lancer evo 6

Dołączona grafika

no i teraz wiesz co możesz zrobić... Z pierwszego auta bierzesz malwoanie, włączając te niebieskie pasy po bokach obudowy. Z drugiego ciekawy jest przód.. montujesz zatem wloty powietrza kształtując jakiś materiał na takei wloty jak w samochodzie + siatka tuningowa. Do tego kształt okien bierzeesz z wlotów powietrza na masce mitsubisziego... (takie nierówne trapezy). Z przodu można umieścić liczniki okrągłe stylizowane na sportowe obrotościomierze (z przerobionych analogowych mierników VU). Z tyłu budy możesz dodać spojler z kratownicy i łądnie poakierować... miałem gdzieś projekt takiej budy jednak jakoś mi ochota minęła na jego robienie.. bo znalazłem ciekawszy motyw :)

 

the rest is up tu ju, "I can only show you the door, you're the one that has to walk through it", so keep it real, bro :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shiningami co tutaj jest wypas? ;]

 

katodka, okienko.. brakuje jeszcze tylko skory, elektrycznie otwieranych szyb i klimatyzacji..

 

i.. nie pytaj sie co zrobic.. uzyj mozgu..  ewentualnie podpatrz pomysly innych...

1637887[/snapback]

 

Ale mi się ten "mod" podoba, ja nie lukam p[o gotowcach to nie wiem czy coś takiego było czy nie. Pisz do kogo są konkretne wypowiedzi bo z tym mózgiem to jednak można się troche pogubić (zakładam że to nie do mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiem tylko zebyś schował jakoś te kable na dole. weź je zabuduj czymś, zasłoń, zrób coś zeby nie leżały tak. To jest właśnie główna wada okna w obudowie. Widać bajzel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiem tylko zebyś schował jakoś te kable na dole. weź je zabuduj czymś, zasłoń, zrób coś zeby nie leżały tak. To jest właśnie główna wada okna w obudowie. Widać bajzel.

Już jest posprzątane :-P Dokleiłem radiatory na mostek południowy i mosfety. Dożuciłem też stacyjke na kluczyk. Jak bedę miał aparat to uaktualnie zdjątka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Pierwszy raz wystawiłem te linki :P

A wogule to dałem je tu bo kuzyn założył temat i chciałem mu je pokazać :P :mur:

Ps. Moja obudowa to nie ja i nie ma moich zdjęć na Tweaku więc się nie chce pokazać :P

A jeśli chodzi o robienie niewiadomo czego to jak już gram w CS`a a to nie byle co!! :P

A i niemam gorączki :P

Edytowane przez RONIN3579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:  Pierwszy raz wystawiłem te linki :P

A wogule to dałem je tu bo kuzyn założył temat i chciałem mu je pokazać :P  :mur:

Ps. Moja obudowa to nie ja i nie ma moich zdjęć na Tweaku więc się nie chce pokazać :P

A jeśli chodzi o robienie niewiadomo czego to jak już gram w CS`a a to nie byle co!! :P

A i niemam gorączki :P

1645175[/snapback]

hmmm na tych zdjęciach też niczego specjalnego nie widać (ogólnie mało na nich widać :blink: ). a buda w stylu tej z początku topicu - trochę świecidełek i tyle :\

 

PS

popraw 'byki' w swoim poscie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw bledy w swoim poscie.

Kolorowe wentyle kazdy umie sobie wsadzic.

 

Zamiast pakowac kase w kolorowe wentyle, trzeba bylo kupic jakis porzadny zasilacz a nie megabajta....

Edytowane przez ralph03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki mądry to zrub se lepszą za 40 zł - tyle dałem  :mur:  :lol:

1646652[/snapback]

ja mam taki 'offtopiczny' projekt dotyczący tłika...zrUbmy coś wreszcie z analfabetyzmem na forum...bo naprawdę oczy aż bolą !

 

PS

ronin, nie chodzi mi tylko o ciebie. po prostu czara goryczy się przepełniła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki mądry to zrób se lepszą za 40 zł - tyle dałem  :mur:  :lol:

1646652[/snapback]

 

No problem :P 2 godziny temu dostałem całkiem za darmo plekse o wymiarach mniej więcej 50cm x 50cm :P czyli nadal mam 40 zeta na diody i inne smrody :P ale zbieram na proca to sie obejde bez ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problem :P 2 godziny temu dostałem całkiem za darmo plekse o wymiarach mniej więcej 50cm x 50cm :P czyli nadal mam 40 zeta na diody i inne smrody :P ale zbieram na proca to sie obejde bez ;]

1646812[/snapback]

DOSTAŁEŚ a ja kupiłem. I co :P -:-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu dostałem całkiem za darmo plekse o wymiarach mniej więcej 50cm x 50cm...

Ja też tak chce! Niestety w życiu nic za darmo. :cry: Przynajmniej w moim...

 

Zamiast pakowac kase w kolorowe wentyle, trzeba bylo kupic jakis porzadny zasilacz a nie megabajta....

Do kogo to było? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak chce! Niestety w życiu nic za darmo.  :cry: Przynajmniej w moim...

No wiesz ja to zrobiłem tak że, napisałem do człowieka od kompów czy ma plekse jak powiedział że nie to dałem se siana a pare dni później pisze mi że wymienia terrarium dla legwana i ma zbędną płyte pleksy :D niestety coś za coś, pleksa nie jest już przezroczysta jak szkło i wymaga ostrego matowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...