Skocz do zawartości
Bzzyk

Program Do Udostepniania Netu - Win Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

W chwili obecnej udostepniam siostrze neta przez udostepnianie internetowe, lecz nie pozwala mi to jej kontrolowac pod wzgledem ilosci pakietow, szukam programu ktory pozwoli przydzielic jej pewna ilosc kb odbieranych i wysylanych, tak aby po prostu nie lagowala mi jak gram. mam neo+ :P nie szukam netcuta ani netlimitera poniewaz tego 2 nie moge u niej po prostu zainstalowac. :)

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bandwitch da sie sciac ale ma 1 minus i to powazny, mianowicie taki nie da sie ustalic wartosci takiej ktora byla by dobra, albo po prostu neta w praktyce nie ma albo jest tak jak bylo, czytalem FAQ do tego czegos i wsumie niczego sie nie dowiedzialem, ten wingate to samo udostepnianie nie mozna nim ograniczac pakietow. :/ help;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, zeby siostrze ograniczac dostep do netu ? :? cos tutaj nie gra, napewno chodzi o cos calkiem innego a to tylko przykrywka, bo ze siostra mozna sie dogadac, a i programy sciagajace mozna tak poustawiac zeby nie zabieraly calego lacza, dziwny przypadek :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, zeby siostrze ograniczac dostep do netu ?  :?  cos tutaj nie gra, napewno chodzi o cos calkiem innego a to tylko przykrywka, bo ze siostra mozna sie dogadac, a i programy sciagajace mozna tak poustawiac zeby nie zabieraly calego lacza, dziwny przypadek  :blink:

1641787[/snapback]

Tu nie chodzi o sciagnie, po prostu ja gram przez net wystarczy ze ona wlaczy strone i mam laga bo wszystkie pakiety ida do niej bo ma szybszego kompa i tyle :/ musze to jakos oddzielic a nie wiem jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o sciagnie, po prostu ja gram przez net wystarczy ze ona wlaczy strone i mam laga bo wszystkie pakiety ida do niej bo ma szybszego kompa i tyle :/ musze to jakos oddzielic a nie wiem jak

1644421[/snapback]

Przecież jak przepuszczasz przez swego kompa, to możesz filtrować po karcie, więc w czym problem...? Odpowiednią usługę znajdziesz w standardowym XP PE...

Aaa, chyba że boli, że Monopol może zobaczyć drugie IP...? :lol2: :lol:

Edytowane przez sikor_soft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, chyba że boli, że Monopol może zobaczyć drugie IP...?  :lol2:  :lol:

1662283[/snapback]

przecież Monopol ( w domysle TPSA?) pozwala rozdzielać neta na ile chcesz kompów.. pod warunkiem że stoją one w jednym lokalu.. cokolwiek to znaczy.

 

a problem z lagami podczas gdy druga osoba otwiera stronki jest... :) wiem bo jak przeglądam tweaka podczas gdy brat gra to zaczyna rzucać we mnie róznymi hasłami z ulicy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...