Skocz do zawartości
ndx

Jak zwiekszyc wynik w 3d marku

Rekomendowane odpowiedzi

No przeinstalowalem xp (format nowa instalka) zainstalowalem najnowsze stery do mojej karty + direct 9 i jak na radka 8500LE builit by ATI 128mb DDR 3,6ns INFINENTION mam slaby wynik bo leko ponad 8k a mysle ze powinienem miec 10k

 

Moja Konfiguracja:

 

Ga-8SIMLH

P4 2,40

512 DDR SPECTEK

120GB WDC

Radeon 8500LE 128mb 3,6ns

 

Atu zapodaje link to wyniku moze jakies rady jak go podniesc bym byl strasznie wdzieczny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wynik masz napewno jakis slabiutki. ja na tym moim sprzeciku mam 8100pktów. sprobuj odpalic go na win98 powinno dac to jakies dodatkowe 500pkt - u mnie do jakis 9000 na 98se dochodzi. najnowsze stery, wszelkie latki i patche i wynik n9ie ma prawa nie podskoczyc. 10000 na tym konfigu jak nic wyciagniesz :D:D:D ciesz saie podkrecaniem :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparature mam na 64 przy 512DDR i karcie 128AGP

 

AA = Aliasing czy jakos tak a co ??

 

 

I da sie z pond windy to zmienic Aparature size  bo nei ma w biosie :P

Jeżeli już zmieniłeś AGP Aper..... a wiem że tak to teraz wyłącz w biosie Fast Writes, u mnie to zwalnia o jakieś 1350 pkt. W tej zakładce gdzie jest AGP Apera.... są też inne ustawienia:

AGP Master 1 W/S Write i Read oraz Read Synchrnization, daj na disabled i sprawdż wynik.

Jeszcze jedna opcja w Adwanced bios Features: C000, 32k Shadow masz na pewno Cached, przestaw na Enabled.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...