Skocz do zawartości
adam08

X800gt V 6800

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam kupic cześci do komputera (754) albo PCI-Ex albo AGP

 

Czy bardziej na 754 opłaca sie AGP czy PCI-Ex. Która z tych kart jest lepsza, bardziej wydajna 6800 jest za jakies 740zł leadteka X800 jakies 100do 180 mniej zalezy czy pamięci 128 czy 256.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

hmm x800gt bez oc i modu jets słabszy od 6800, ale po modzie na 12potoków, do tego oc jest karta lepsza i za nizsza kwote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie chcesz sie bawic w modowanie to 6800 , jezeli masz ochote na zabawe w odlokowanie potokow wes x800gt , karta bedzie wtedy wydajniejsza , szczegolnie jak wezmiesz 256mb ddr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba się babrać lutownica - można to zrobić tak , że gwarancji nie stracisz. Jeśli będzie chciał dostać 6800 z gwarancją na 16p to musi zapłacić troche więcej więc ta różnica jeszcze się powiększy... wszystko jak dla mnie zalezy od platformy - chcesz AGP bierz 6800, PCI-E - X800gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz zmieniasz to ja bym brał cosik pod PCI-E...

jak kiedyś zachce ci sie innego procka nadal bedziesz mial dobra grafe....

co do grafiki natomiast to chyba jednak warto dołożyć te 180 zł do 6800 i wtedy walczyć z jej OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz zmieniasz to ja bym brał cosik pod PCI-E...

jak kiedyś zachce ci sie innego procka nadal bedziesz mial dobra grafe....

co do grafiki natomiast to chyba jednak warto dołożyć te 180 zł do 6800 i wtedy walczyć z jej OC.

1644927[/snapback]

Rownoczesnie mozna powiedziec ze lepiej dolozyc 180zl do 6800gt z tego 6800 http://www.alternate.de/html/shop/productD...l?artno=JAGK60& .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...