Skocz do zawartości
ernest_pierwszy

Kto Ma Nowość=toshiba M40x-105 Lub Podobne?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Czy ktoś z Was ma w domu/firmie lapka z nowej serii Toshiba M40X?

Vobis wprowadził właśnie promocyjne raty 0% i chciałbym kupić Toshibę M40X-105 za 3099 zł. Czytalem już na forum recenzje innego lapka HP6110, którego również biorę pod uwagę, ale Toshiba przeważa:

1. Większy ekran 15.4 (1280x800)

2. Nowsza (?) karta grafiki Intel910

3. Czytnik kart flash (mam cyfrówkę)

4. port LPT (he, he mam starego hp4+)

5. 3 porty USB

6. TV OUT

 

Pytam o ten model, bo jest to nowa seria M40X i wolałbym posłuchac opinii użytkowników. Resztę znam, mam nawet instrukcję obsługi:))) modelu 105.

Komputer do pracy studencko-internetowej:) Office+czasami filmy i obsługa aparatu cyfrowego.

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam... tyle, ze M40X-169.

1640089[/snapback]

Widzę po podpisie że masz na niej linuxa. Rozumiem że bezproblemowo się zaimplementował, bez żadnych rewolujcji z szukaniem działających sterowników.

Sam się przymierzam do kupna Toshiby z serii M40. Jeśli chodzi o ergonomię, jakość wykonania jak to się ma w porównaniu z serią M30 bądź L10? M40 jeśli się mylę jest następcą M30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ze jest kolosalna roznica miedzy toshiba M30 i M30x taka sama jest roznica miedzy M40 i M40x.

To są dwa rozne laptopy, M30 i M40 sa o wiele lepiej wykonane od swoich odpowiednikow z dodatkiem "x".

Polecam nad zastranowieniem sie nad wersja bez "x" , te laptopy sa o wiele ciensze i nie ma co ukrywac o wiele lepiej wyposazone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem ten model i póki co jest super.

1643319[/snapback]

Może jak już trochę ochłoniesz i nacieszysz się nowym nabytkiem to jakąś reckę okraszoną fotkami wrzucisz. Czekamy z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...