Skocz do zawartości
Freddie Chopin

- Chopin's Watercooling -

Rekomendowane odpowiedzi

po miesiacu uzywania brat chyba noga strzelil w reza no i puscil klej, zaczelo cieknac, wiec rozlozylem, zmodowalem, przerobilem i wyszlo cos takiego jak na fotkach...

 

jak widac zrobilem sobie nowszego cheifteca (koszyki na hdd prostopadle a nie jak w standardzie, przemalowana cala obudowa na najlepszy kolor dla kompa (jak wiadomo kazdy kolor kompa jest dobry, dopuki to czarny mat), przemalowane kolanka i wszystkie zlaczki. Na kroccach nk12 nie stosuje juz cybantow tylko zaciski do kabli ktorych mam taka ilosc ze mi na cale zycie starczy... jak widac zmienilem tez doprowadzenia i wyprowadzenia z chlodnic. Zmienilem tez troche rezerwuar dodajac podkladki sciskajace skrecone szpilkami budowlanymi (tak wlasnie tak nazywaja sie te dlugie sruby). pozatym kilka drobnych zmian jak rozgaleznik na 12V oparty na cinchach (thx to neeone) i takie tam duperelki. wsadzilem wiatraka na SB bo bez zadnego innego wiatraka w obudowie nie dalo sie pracowac (ciagle zwisy multimediow), zrobilem wreszcie vdimm moda i vdrop moda...

 

ogolnie za malo zmian zeby napisac ze to WC v.4 wiec jest WC v.3 SP 1 ;]

 

poprzednia wersja jest do obejrzenia tutaj: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=138898

 

zdjecia:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

 

nie interesuje mnie ze mam bajzel w kablach, reszta komentarzy mile widziana...

 

AVE!!

Edytowane przez Freddie Chopin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście się bardzo podoba musiałeś tam kilka dni spędzić żeby to tak wyglądało ale efekt bardzo ładny jedynie tą pompkę powiesił bym na jakiejś gumce albo jakoś

 

wykonanie naprawdę super aha i może napisz co jest zamontowane w układzie i co chłodzi j jak wyniki

 

 

ps. mój pierwszy post po banie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo nad tym modem to spedzilem cos ze 2 tygodnie, ale wiadomo ze nie calymi dniami itd wiec troche to trwalo...

 

z pompka moze pomyslimy, mnie sie tak podoba bo jest fristajlowo ;]

 

a w ukladzie jest Prison na CPu i Abadon Lite v.3 na nb i gpu, dwie chlodnice z kadeta i widac ze hydorek L20

 

przy wentylach na minimalne obroty (jeszcze minej i staja) na procku jest 42 stopnie wg plyty, przy wentylach na maxa jest gdzies 35 moze 33 (nie uzywam wentyli na maxa bo po co ;] ) (ustawienia jak w podpisie, obciazenie niewielkie). Przy 1.95V w stresie (SuperPI przez 16minut) jest 49 stopni.

 

AVE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie pomyslane ustawienie chlodnicy i reza. Do tego pomalowane rurki ladnie wygladaja. Jesli buda zamknieta nie ma co az tak przejmowac sie kazdym szczegolem w srodku. Z zewnatrz ciekawie wyglada ukladzik :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drzwiczki od chiefteca sie przydadza moze w przyszlosci wiec wolalbym ich nie sprzedawac.... mysle ze w angeli takie maja i sprzedaja...

1640240[/snapback]

Nie ma.. Pisalem tez do chieftec.pl, ale nie odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie masz okna, to bałaganu nie widać :wink:

widać ze włożono w to trochę pracy (malowanie, przebudowa), i fajne te 2 chłodniczki razem.

 

duże budy są fajne, bo są DUŻE :wink: i dużo można zmieścić do środka; w midtowerach troche ciasno czasami :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...