Skocz do zawartości
KingNothing81

Benczmark Pod Linux

Rekomendowane odpowiedzi

po paru dniach zmagan udalo mi sie zmusic sterowniki do obslugi akceleracji 3D...

 

chcialem sie przekonac czy wszystko jest ok

 

glxgears - 3000fps

fgl_glxgears - 500fps

 

nie wiem czy w przypadku mojego sprzeu to duzo czy malo (nie jest to rakieta, ale wydaje mi sie za za malo)

co prawda w shitowych gierkach dolaczonych do mojej dystrybucji dziala ok, ale przykladowo gdy zaczalem sie bawic projektem http://www.sun.com/software/looking_glass/ to zenada

 

czym testujecie swoje zabwki w roznego rodzaju unixach i jakie osiagacie wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik jest w sumie dobry jak na sterowniki, ktore stworzylo ATI. Prawda jest jednak taka, ze jesli chcesz sobie pograc czy korzystac z aplikacji OpenGL pod Linuxem to duzo lepszym rozwiazaniem jest zaopatrzenie sie w karte Nvidii. ATI jakos nie jest w stanie zapewnic poprawnej i wydajnej pracy swoich kart na systemach innych niz Windows. Ja na przyklad na sprzecie z podpisu (tym pierszym) mam okolo 2500 punktow w glxgears. Wczesniej, na Radeonie 9000 i fglrx bylo to okolo 1300, a na gatosie (alternatywne sterowniki dla niektorych radeonow) 1400 fps. Wydajnosc w grach byla jednak duzo nizsza na karcie ATI, bez porownania z tym FX5200, ktorego mam wlozonego teraz.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...