Skocz do zawartości
Oli20053

Niektóre Okienka Sie Nie Otwierają?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

mam z tym mały problem ponieważ czasami w korespondencji coś przycgodzi COŚ ponieważtego nie mogę otworzyć a właściwie zobaczyć bo chodzi o np. zdjecia książek, okładek itp - wyświetla sie tylko biały pusty kwadracik z czerwonym X w lewym górnym rogu! mam zainstalowane aktualizacje do IE, mam quick time, pzregladarke do jpg,itp.... rozne kodeki i NIC! co to za cholera DODAM ze na niektórych stronach jest ok a na innych LIPA :( co to jest

potzrebuje szybkiego HELP'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam z tym mały problem ponieważ czasami w korespondencji coś przycgodzi COŚ

1649323[/snapback]

Zgaduję - chodzi o maile w programie pocztowym ? Może masz wyączone wyświetlanie obrazków, które nie są załącznikiem.

Piszesz o aktualizacjach do IE, może jednak chodzi o pocztę przez www. Nie mam pojęcia. www.wrozka.z.tweaka.pl

 

BTW poczytaj o interpunkcji i pisz po polsku. Czytanie takich postów jak Twój to męka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję - chodzi o maile w programie pocztowym ? Może masz wyączone wyświetlanie obrazków, które nie są załącznikiem.

Piszesz o aktualizacjach do IE, może jednak chodzi o pocztę przez www. Nie mam pojęcia. 1649395[/snapback]

chodzi o strony internetowe - nie wszystko wyświetla sie poprawnie

Przepraszam za męke polonisto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty z serwerem :: 2005-08-22

 

Przepraszamy wszystkich naszych użytkowników, lecz od kilku dni mamy kłopoty z naszym serwerem. Na dniach sprawa powinna się wyjaśnić i wszystko wróci do normy. Prosimy o cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...