Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie, sformatowałem u kumpla dysk na Partition magic 8.0. Po włożeniu go do swojego kompa i próbie instalacji XP eka program ładuje się a po przeładowaniu znowu wznawia instalację, po przełożeniu go do drugiego kompuera widzi dysk w dwóch partycjach wraz z jego zawartością ale w partition magic występuje już jako uszkodzony i nic się w tym programie nie da zrobić..ufff.. ciągne dalej.. użyłem wersji demo table doctora który wyświetla komunikat "boot sector error" .. jak to naprawić ? Nie stac mnie na pełną wersję w/w programu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, sformatowałem u kumpla dysk na Partition magic 8.0. Po włożeniu go do swojego kompa i próbie instalacji XP eka program ładuje się a po przeładowaniu znowu wznawia instalację, po przełożeniu go do drugiego kompuera widzi dysk w dwóch partycjach wraz z jego zawartością ale w partition magic występuje już jako uszkodzony i nic się w tym programie nie da zrobić..ufff.. ciągne dalej.. użyłem wersji demo table doctora który wyświetla komunikat "boot sector error" .. jak to naprawić ? Nie stac mnie na pełną wersję w/w programu :mur:

1653019[/snapback]

Piszesz , że po przeładowaniu wznawia instalację . Czy po restarcie zmieniasz bootowanie w biosie płyty głównej na HDD-0 , zamiast CD-ROM ?

Zastosuj na nim program WDClear . Nie stosuj do nowych dysków low-formata , bo możesz go stracić bezpowrotnie . Nowe dyski mają blokadę i przy próbie wykonania , mogą się wydarzyć różne nieprzewidziane zjawiska do padu dysku całkowicie włącznie . A tak poza tym , to kto zrobił prawdziwego low-formata w warukach domowych bez właściwego sprzętu ? Zna ktoś takiego osobnika , bo ja nie .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...