Skocz do zawartości
sliqe

Siemens Me45

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem archiwum takze spokojna głowa. Pytanie jest takie - czy jest możliwość zdjęcia simlocka z siemensa me45 za pomoca kodu tak jak ma to miejsce w nokiach albo za pomoca irdy ? Jeżeli tak to prosze o jakis link albo program bo szukalem w necie dobre 2 godziny i juz brak chęci mam do tego :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś takiego jak uniwersalny kod aparatu do siemensa?? Jeśli tak to porsił bym o podanie! Kupiłem telefon i jest on wymagany, żeby telefon się w pełni uruchomił. Wiem, że w nokii takim uniwersalnym kodem jest 12345, ale dla siemensa, nie mam zielonego pojęcia! Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma uniwersjalnego kodu apratu w Siemensach aczkolwiek mozna go odczytac/zdjac, ale do tego musisz miec kabelek do transferu danych. Kod aparatu schodzi wraz z simlockiem (tutaj masz opis jak to zrobic). Najprosciej byloby jednak spytac osobe od ktorej ten telefon kupowales, wkoncu to ona musiala go kiedys ustawic.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w siemensach kod aparatu ustala sie samemu. po prostu przy pierwszej probie skorzystania z opcji ktora go wymaga telefon pyta sie jaki ma byc

1663703[/snapback]

no właśnie:) a poza tym bardzo łatwo tę blokadę zdjąć jeżeli sobie go zablokujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...