Skocz do zawartości
Sandman

Dziwne Restarty...

Rekomendowane odpowiedzi

Być może że zasiłka daje nistabilne napięcie, ale to chieftec, więc wątpie. 360W Powinno wystarczyć. Ja mialem podobny problem i przez miecha sie z nim ęczyłem, ao kazało sie ze to wina za mocno przetaktowanego procka. Możliwości może być wiele, więc najlepiej chyba szukać metodą prób i błędów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może że zasiłka daje nistabilne napięcie, ale to chieftec, więc wątpie. 360W Powinno wystarczyć. Ja mialem podobny problem i przez miecha sie z nim ęczyłem, ao kazało sie ze to wina za mocno przetaktowanego procka. Możliwości może być wiele, więc najlepiej chyba szukać metodą prób i błędów :D

1658912[/snapback]

...napięcia mam stabilne, a przed zmianą karty problemów z prockiem nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje też możliwość, że to wina samej karty graficznej...

1658995[/snapback]

 

tez nad tym myslalem, rzecz w tym ze moge grac 3-4 h nonstop i nic. A czasem słucham winampa i nagle restart. No nic sprobuje przeinstalowac windowsa choc to byla zmiana z ati na ati wiec to raczej nie wina systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem restart moze byc z kilku powodow:

hardware:

-Procesor (za bardzo przetaktowany)

-Karta graficzna (za bardzo podkręcona)

-pamięć (za ostre czas lub częstotliwość)

-zasilacz nie trzyma dobrze napiecia

software:

-Wirusy

-program monitorujacy napiecia.

Biorąc pod uwage twój przypadek stawiam na duzy pobór prądu przez karte graficzna lub złe włozenie jej do slotu AGP(tzn jest zbyt luźna w slocie AGP lub styki są przybrudzone).

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...