Skocz do zawartości
t0m3k

Pc W Obudowie Mac G3. Problem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zaczalem wczoraj przekladac mojego pc do obudowy mac'a na podstawie TEGO opisu i mam problem bo autor nie opisal co zrobic z przyciskami power i reset. jak wiadomo w pc sa to poprostu 2 przyciski natomiast w mac'u jest tam zamontowany jakis uklad do ktorego dobrowadzona jest tasma 10zyl i zasilanie 12 i 5V. jesli ktos wie gdzie mozna znalezc opis jak sobie z tym poradzic albo ma jakies pomysly to niech pisze.

 

z gory dzieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradzilem sobie z tym zanim przeczytalem odpowiedzi, problem polegal na tym ze mikrostyki i led sa zamontowane na plytce i nie da rady wcisnac stykow z PC'ta, pomierzylem miernikiem i musialem poprzerywac pare sciezek :)

NIESTETY nie moge wcisnac swojej plyty z aktyalnym wentylatorem na procku bo zablokowalbym dostep powietrza do procka :/ pozatm duzo roboty bym mial z zamontowaniem czytnika kart ktory mam na bay'u 3.5" tak wiec narazie odpuszczam :(

 

obudowe wziolem z pracy bo miala isc na zlom a zawsze mi sie mac'i podobaly i chcialem mojego PC tam wcisnac

 

dzieki wszystkim za zainteresowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profanacja to by bylo wsadzenie w brend niu pudlo od Powermaca G5 :)

1666906[/snapback]

- P R O F A N A C J A - :)

 

co do obudowy to jak juz komus odpisalem na PM, jesli ktos po nia przyjedzie do anglii (kolo Liverpool'u) to dam mu ja za darmo :)

 

a jesli ktos chce szukac to pytajcie w studiach graficznych albo angencjach reklamy, moga im sie walac jeszcze jakies G3 ;)

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...