Skocz do zawartości
Nessay

Problem Niby Z Wirusem

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) jest dziwny problem bo: NOD 32 przy dogłebnej analizie wykrył niby wirusa na dysku F.... problem w tym, ze jest to F:\RECYCLER. Mam odznaczone ukryj "niewidoczne pliki i foldery" mimo to, nie mam na dysku F: folderu RECYCLER. nod 32 dużego wyboru mi nie dał, ani nie chce go wyleczyć, ani usunąć. Proponował ZOSTAWIĆ! Wirusa na kompie :) Jednak średnio mi to pasuje, wolał bym, zeby zaproponował bardziej mądre rozwiazanie, od POZOSTAW.

Co zrobic? dla czego z pod windowsa nie moge sie dostac do RECYCLED? - generalnie po co jest ten folder? i czy można go normalnie czyścić? - jesli tak to czym...

postanowilem z plytki hiren bootsCD dostac sie do tego folderu, jednak program typu total commander ani anty-wirus nie znalazł tej partycji nie wiem czemu! Ma ona ok 47gb - moze dos nie wykrywa tak duzych partycji? Jakas dziwna akcja, jak ktos wie jak sobie poradzić z zaistniałą sytuacja prosze o odpowiedź.

Edytowane przez Nessay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to folder systemowy, windows przechowuje tam pliki usunięte z tej partycji, które widoczne są po otworzeniu kosza.

 

Żeby go zobaczyć musisz odznaczyć opcję "ukryj chronione pliki syst. operacyjnego",

Żeby go wyczyścić, po prostu usuń zawartość kosza.

Edytowane przez Mastiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...