Skocz do zawartości
thepilator

Laptop Z Usa Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o kupnie laptopa z usa?? Mam tam wlasnie kolege ktory moglby mi go kupic. dysponuje nie duzym budzetem okolo 600-700$ Jak to jest z jego uzytkowaniem?? W usa maja inne napiecie jak to jest z jego oblsuga w polsce?? Czy nie ebdzie sie go dalo ladowac?? Trzeba bedzie miec jakas przejsciowke?? Co sadzicie o tym pomysle?? Jakie sa wady i zalety kupna laptopa w usa?? z gory dziekuje za wasza pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o kupnie laptopa z usa?? Mam tam wlasnie kolege ktory moglby mi go kupic. dysponuje nie duzym budzetem okolo 600-700$ Jak to jest z jego uzytkowaniem?? W usa maja inne napiecie jak to jest z jego oblsuga w polsce?? Czy nie ebdzie sie go dalo ladowac?? Trzeba bedzie miec jakas przejsciowke?? Co sadzicie o tym pomysle?? Jakie sa wady i zalety kupna laptopa w usa?? z gory dziekuje za wasza pomoc

1667532[/snapback]

co do ladowania to mozesz albo kupic przejsciowke albo sie szarpnac i kupic orygianlny zasilacz do niego w polsce ;) tylko moze on sporo kosztowac niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były juz takie pytania i watki na forum... chyba wiesz co masz zrobic ?

 

Dodam ze kupowanie zasilacza z polski (ktory od modelu US rozni wyłącznie wtyczka..) raczej nie byłoby chlubnym osiagnieciem w dziedzinie rozsadku :) Przejsciowki (z homologacja) kosztuja dosłownie kilka złotych, w niektorych modelach mozna nawet wymienic sam kabel od zasilacza.

Te najtansze modele tez sa tansze niz u nas, ale sa to juz małe roznice (proporcjonalnie do ceny) stad opłacalnosc nie jest zbyt duza (biorac pod uwage np brak gwary) choc zawsze to cos..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnym kursie dolara wg mnie bardzo dobrym posunięciem było by kupienie laptopa z USA zwłaszcza wg mnie marki Dell. Co do zasilacza to albo kupienie nowego, lub jak to kolega przede mną napisał wymienienie kabla, ewentualnie przejściówka. Ja polecam to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qzwa ile jeszcze watkow bedzie o sprzecie z usa ?? W kazdym pada podobna odpowiedz ze jesli to wypasiony i ew zabawy z gwara nie sa problemem dla ciebie to warto sciagac.

A jak ma to byc tani notebook to szukaj w karju taniego lapka, nio chyba ze chcesz sie chwalic ze lapek z usa sciagniety :wink:

 

ehhh co do zasilaczy to wystarczy zmienic kabelek, obecnie produkowane maja zakres od 110 do 240v wiec zaden klopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tez mam taki problem.Mam laptopa z USA ale nie mam tej przejsciowki. Laptop jest firmy compaq czy ktos moze mi podac adres strony gdzie moge kupic zasilacz lub przejsciowke do tego kompa zeby mi chodzil w Polsce?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...