Skocz do zawartości
tomekaa

Problem Z Emulem

Rekomendowane odpowiedzi

Robi ci sie to nortorycznie czy to pierwszy raz? Mozliwe ze sie nie da tego odratowac - sam tak mialem. Probowalem , meczylem sie i plik ktory zniknal, nie powrocil. Od nowa sciaganie zacznij,. To chyba jedyne rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witam w klubie bo ja już tak miałem kilka razy - ostatnio po chwilowym wyłączeniu światła (w poniedziałek) i restarcie komputera scan disk poobcinał mi wpisy i zniknęło mi kilkanaście ściąganych plików. W folderze Temp zawarte są częsciowe pliki - które po restarcie zostają usunięte. Niestety próbowałem je odzyskać programem DonkeyDoctor lecz nie udało mi się. Ściągnij ten programik i spróbuj może Tobie jakoś wyjdzie. A to krótka instrukcja:

POZWALA ODZYSKAĆ UTRACONY DOWNLOAD

----------------------------------------------------------------------

Odzyskiwanie xxx.part.met

 

1. ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>my program DonkeyDoctor (dział narzędzia)

2. Zaczynamy ściągać raz jeszcze pliczek, który zasysaliśmy, ale straciliśmy xxx.part.met.

Ściągamy dotąd, az eMul utworzy nowy yyy.part i yyy.part.met (nie jestem pewny czy

potrzebujemy kilka bajtów czy trzeba zasać jeden cały kawałek pliku (full chunk))

3. Kasujemy yyy.part i zmieniamy nazwę z xxx.part na yyy.part

4. Odpalamy DonkeyDoctor i ustawiamy odpowiednie ścieżmki dostępu do katalogów

eDonkey/eMule

5. Klikamy "Test .met" i wybieramy plik yyy.part.met

6. DonkeyDoctor sprawdzi plik i spyta czy naprawić yyy.part.met -> wybieramy YES

7. Odpalamy eDonkey/eMule I ściągamy dalej. Aha uszkodzony xxx.part.met należy usunąć

 

POZDRAWIAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...