Skocz do zawartości
msn

Gta Case Mod + Wc Update 08.12.2006

Rekomendowane odpowiedzi

to pękło przez to że wierciłem takim wielkim wiertłem (2cm) i było dosyć już złużytym - słabo wierciło to postanowiłem trochę docisnąć no i...

post-103804-1144445992.gif

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pękło przez to że wierciłem takim wielkim wiertłem (2cm) i było dosyć już złużytym - słabo wierciło to postanowiłem trochę docisnąć no i...

Oj tak profesjonalista 8). A powiedz pewnie jeszcze pod tym miejscem, gdzie wierciles byla wolna przestrzen :wink: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak profesjonalista 8). A powiedz pewnie jeszcze pod tym miejscem, gdzie wierciles byla wolna przestrzen :wink: :?:

Te Twoje posty w tym temacie jakies takie wredne czy mi sie wydaje..... ale nic...

 

 

widzę full kultura i godne przyjmowanie uwag krytycznych :|

a to do kogo?

 

//

 

mod całkiem całkiem, moze wyjsc całkiem całkiem CAŁKIEM B) , wiec co tam slychac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie prace zostały czasowo wstrzymane z uwagi na brak czasu i funduszy. Staram się skompletować WC, które jest już w 80% gotowe. Niedługo będą ferie i obiecuję, że przez ten czas wezmę się ostro do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko skoro to jest taka duza buda to po kiego dajesz rezerwuar na dole jakbys nie mial miejsca w srodku, lepiej zmniejsz go troche (wkoncu i tak pekl) i wsadz do srodka, a jak chcesz go pokazac to pomysl jakby to zrobic, zeby byl w srodku i na widoku zarazem, co do wiercenia w plexi, to chyba lepiej jest wywiertac malym wietlem, potem wiekszym, dobrze zeby byly ostre no i nie przesadzaj z obrotami bo plexa sie topi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie do konca tak jest takie topici w ktorych ktos pokazuje krok po krok co robi w trakcie sluza rowniez do tego, zeby userzy mogli dawac pewne rady, czy tez podpowiedzi co i jak rozwiazac, dlatego sadze ze takie dobre rady sa potrzebne i przynajmiej niektore moglybys brac pod uwage

 

Rozumie, ze ten rezerwuar na dole jest czescia pewnego efektu koncowego i dlatego tak chcesz? Ja bym jednak wolal go umiescic w srodku i np na dole budy zrobic okna tak zeby byl dobrze widoczny (jesli ci na tym zalezy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się napaliłem na ten rez pod budą i raczej na pewno będzie się on tam znajdował. Wymyśliłem jescze, że "obłoże" go pociętą blachą ze starych bud i wytne z okienka żeby było wodę widać. blacha będzie ładnie komponować rez z całością i usztywni go. Nie wiem tylko jak połączyć ze sobą te kawałki balchy bo raczej ciężko będzie ją tak przygiąć żeby było 90*. Bedę musiał chyba połączyć ze sobą te kawałki blachy tylko nie wiem na razie jak :/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się napaliłem na ten rez pod budą i raczej na pewno będzie się on tam znajdował. Wymyśliłem jescze, że "obłoże" go pociętą blachą ze starych bud i wytne z okienka żeby było wodę widać. blacha będzie ładnie komponować rez z całością i usztywni go. Nie wiem tylko jak połączyć ze sobą te kawałki balchy bo raczej ciężko będzie ją tak przygiąć żeby było 90*. Bedę musiał chyba połączyć ze sobą te kawałki blachy tylko nie wiem na razie jak :/ .

przegiąc mozna bardzo ławtwo, a jak nie umiesz, czy nie masz na czym, to mozesz dac katowniki zeby jakos to wygladało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na razie całkiem całkiem to idzie, wg mnie Garfield^ ma troche racji obudowa jest wielka cały zbiorkin możesz spróbować zmieścic w środeczku, chociaż przekonamy sie jak bedzie wyglądało po zmontowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz czym zrobiles te napisy na budzie np. USB , GTA Case MOD itd?

sam bym taki napisik USB walnał

Znajomy robi relkamy to go poprosiłem, żeby mi wyciął na ploterze na folii takie literki. Nakleiłem, pomalowałem bude i derwałem literki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malkstons czemu mi nie odpowiedziałeś na pytanie?? :/ jak zrobiłeś tą pompke???

aha, zapomiałem - w tym temacie jest opisane jak przerobić 305 na in-line

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oki ale nie czaje tego reza pod kompem.

Gdzie zamierzasz umieścić pompke - bo chyba nie w kompie [nad rezem]???

 

Rez pod kompem miał być w przypadku atmana, ale teraz jak mam collrivera to zmieniłem koncepcję i będzie on zawieszony z tyłu budy.

jest on w 70% skończony i może niedługo będą fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co muszę zrobić w tym momencie to... pochwalić :] Wszystko po kolei: pracowitość, pomysły i że sie chce ;D

 

BTW dobrze ze zrezygnowales z pomyslu zbiornika pod tą wielką budą...

 

Robisz coś jeszcze z frontem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co muszę zrobić w tym momencie to... pochwalić :] Wszystko po kolei: pracowitość, pomysły i że sie chce ;D

:D z tą pracowitością to w pełni bym się nie zgodził ;) tzn. nie mam na to za dużo czasu, a i z pieniędzmi różnie (budżet szesnastolatka nie jest zbyt pokaźny ;-) ), więc jak mi coś wpadnie to powoli, powoli robię.

 

Robisz coś jeszcze z frontem?

oczywiście, chyba zamiat tego napisu gta będzie wyświietlacz graficzny 128x64, ale to na razie koncepcja. Zrobiłem już projekty dwóch paneli kontrolnych. Ponadto na froncie będzie podświetlany voltomierz podłączony do linii wiatraków z płynną regulacją, panel z przyciskami power, reset i z irdą:

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

wersja penelu 1x5,25":

 

Dołączona grafika

 

 

 

1. Podświetlane na biało obramowanie panelu

2. Wyłączniki katod i wentylatorów

3. Gałka kontrolera obrotów

4. Wskaźnik pracy pompki

5. Termometr (woda).

 

 

wersja 2x5,25":

 

Dołączona grafika

 

 

 

+ wyświetlacz 2x16

Edytowane przez malkstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...