Skocz do zawartości
y_0rk3r

Zasilacz Do 100zl

Rekomendowane odpowiedzi

Taa no wiem ze cena jak na zasilacz raczej mierna.. ale moj sprzet chyba nie potrzebuje calej elektrowni a czasami zdarza mu sie hmm restartnac:) wiec wnioskuje ze zasilacz nie daje rady... mam jakiegos starego codegena wiec wydaje mi sie ze taki 300w troche bardziej firmowy mi styknie:)

bylbym wdzieczny gdyby mi ktos polecil cos w miare dobrego jak na ta cene... ew. troche ponad 100zl:)

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venice dobrze mówi, bierz tego Fortrona- za te pieniądze nic lepszego nie znajdziesz. Możesz ewentualnie zastanowić się jeszcze nad jakąś 1682082[/snapback]

hmmm a jesli nie zalezy mi ani na sata ani na 24pin :)? tzn przydaloby mi sie wiecej niz 4 molexy.. ( szkoda kasy na rozgalezacicze;p ). mam tylko 2 wyjscia na wiatrak na plycie... wiec jakbym potrzebowal to musze podlaczyc pod molexa.. a majac 4... nie zostaje mi zaden:/ co powiecie na :

 

Enermax1

enermax2

huntkey

? no chyba ze polecacie jakis super zasilacz codegena, modecoma czy deera? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kufa... nie wiem co wziac w koncu... nie mam kasy na chiefteca... ani nic z wyzszej polki.. o tym modecomie slyszalem rozne opinie :|

moze powiem wam co mam i ocenicie czy sie nada

XP - 1600+ ( leciutko przekrecony :/ )

ecs k7s5a ( n/c )

2x256ddr266 ( ;/ )

radek 9550 ( no na razie jest 9200se ale planuje kupic tego 9550 )

samsung 80gb na ata..

wszystko chyba

da rade? i czy nie bedzie dzialal jak ruski czolg?

aaaaaaaaaaaaa pomocy :) nie wiem...

pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kufa... nie wiem co wziac w koncu... nie mam kasy na chiefteca... ani nic z wyzszej polki..  o tym modecomie slyszalem rozne opinie :|

moze powiem wam co mam i ocenicie czy sie nada

XP - 1600+ ( leciutko przekrecony :/ )

ecs k7s5a ( n/c )

2x256ddr266 ( ;/ )

radek 9550 ( no na razie jest 9200se ale planuje kupic tego 9550 )

samsung 80gb na ata..

wszystko chyba

da rade? i czy nie bedzie dzialal jak ruski czolg?

aaaaaaaaaaaaa pomocy :) nie wiem...

pomocy?

1686762[/snapback]

nooo nie jest cichy ale trzyma napięcia jak należy jest dobrze wykonany itd... brać nie marudzić no chyba ze ktoś lubi absolutna ciszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin198787

Witam.

Pozwolicie, że się dołączę do tematu :) A więc co polecacie do konfigu: AXP2000+@3200+, GeForce 6600GT, Abit AN7, 2x256MBRAM, nagrywarka DVD. Interesują mnie nowe (nie z allegro), ciche i do 210 zł :) Czy HuntKey HK 400AP będzie dobry? Na innym forum koleś napisał, że ta zasiłka będzie gwoździem do trumny dla mojego kompa, a na zenfiście wypowiadają się o nim pozytywnie. Jest on cichy, jak u niego ze stabilnością? A może jakieś inne propozycje, może jakieś Chiefteki?

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin198787

Lepiej HK350AP to to samo. Nawet cena w hurcie identyko. A 400w jest.

1696749[/snapback]

Jeśli cena identyczna to niby czemu nie lepiej ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> mocniejszej wersji? A jak u niego jest ze stabilnością i głośnością pracy pod obciążeniem? A może jakieś inne alternatywne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest napisane bezpośrednio pod twoim avatarem wprost świadczy o twojej wiedzy.

 

1. Naucz się pisać nazwy własne.

2. Poczytaj tochę, jest mnóstwo przyklejonych topiców. Zawierają skarbnicę wiedzy.

3. Dopiero wtedy wypowiadaj się na forum.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie co napisałem. Jak chcesz przepłacać z ten sam zasilacz  to twoja sprawa.

 

No dobra podpowiem ci 350AP i 400AP to dokładnie ten sam zasilacz.

1697472[/snapback]

No dobra:

 

* wersja 350 W

"# Moc maksymalna: 350 W

# Moc szczytowa: 400 W

# Obciążalność linii +3.3V & +5V: 190 W

# Obciążalność linii +12V: 216 W

# Łączna obciążalność linii +3.3V & +5V, +12V: 330 W

# Łączna obciążalność linii -12V, -5V, +5Vsb: 25 W"

* wersja 400 W

"# Moc maksymalna: 400 W

# Moc szczytowa: 450 W

# Obciążalność linii +3.3V & +5V: 190 W

# Obciążalność linii +12V: 216 W

# Łączna obciążalność linii +3.3V & +5V, +12V: 375 W

# Łączna obciążalność linii -12V, -5V, +5Vsb: 25 W"

 

Czy ja dobrze rozumiem, że wersja 400 W różni się od tej 350 W tylko w tych aspektach, które są mało ważne we współczesnym sprzęcie? Czy na mojej konfiguracji (Gigabyte K8NS-Pro, Athlon 64 3000+ s.754, Radeon 9600 Pro) tak też jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra:

 

(...)

 

Czy ja dobrze rozumiem, że wersja 400 W różni się od tej 350 W tylko w tych aspektach, które są mało ważne we współczesnym sprzęcie? Czy na mojej konfiguracji (Gigabyte K8NS-Pro, Athlon 64 3000+ s.754, Radeon 9600 Pro) tak też jest?

1710446[/snapback]

polecam:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=158308

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bym kupił tego enermax'a http://www.4speed.pl/sklep.php?stan=opis&id_towaru=1241 to bym popełnił błąd? Z tego co tam wyczytałem ma 10 molexów, moc tez spora (jak dla mnie), no i dual fan. Tylko interesuje mnie , czy jest cichy (tak jak to pisza w opisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...