Skocz do zawartości
sz_akal

Gigabyte Ga-7n400s-l - Bios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy w podanej płycie da sie "odblokować" bios - dodatkowqe funkcje

klawisz ctrl+F1 niestety nie działa :cry:

pozdrawiam

1683930[/snapback]

:? Odblokowac w jakim sęsie ? Wejsc do niego nie mozna, czy co ? Moze aktualizowac a nie odblokowac, hę? O co chodzi.... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:?  Odblokowac w jakim sęsie ? Wejsc do niego nie mozna, czy co ? Moze aktualizowac a nie odblokowac, hę? O co chodzi....  :blink:

1684307[/snapback]

bisy Gigabayta mają ten bajer żę bardziej zawansowane ustawinia są zablokowane. Żeby je odblokować trzeba wcisnąć jakąś kombinacje klawiszy ale niestety nie wiem jaką <_< :-P

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bisy Gigabayta mają ten bajer żę bardziej zawansowane ustawinia są zablokowane. Żeby je odblokować trzeba wcisnąć jakąś kombinacje klawiszy ale niestety nie wiem jaką  <_<  :-P

1684354[/snapback]

No tak, ale plyta glowna to plyta glowna i musi sie dac :)

Takie zabezpieczenia sa bez sensu, a sposob na ominiecie go bedzie w manualu od plyty, a jak znalesc manual ? Wystarczy w googlach wklepac nazwe firmy i model, albo znalesc zwykly (papierowy) manual :lol: :lol: , zamiast zadawac pytania jak tam wejsc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi, że w instrukcji [GA 7n400 - L] pisze ctrl+f1 a w rzeczywistości nie działa

[brak możliwości zmiany ustawień standardowych]

czy to wina płyty czy też w tyn modelu to jest zablokowane?

1684639[/snapback]

Poszukaj w instrukcji zworki SETUP albo Service.... czy cos kolo tego...

niemoze byc zablokowane, to nie firmowy komputer tylko zwykla plyta glowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala na tej plytce.

 

1. upewnij sie czy na pewno wciskasz lewy ctrl (nie wiem czy to ma znaczenie) i f1 oczywiscie

 

2. bardzo prawdopodobne: jesli masz klawiature z klawiszami funkcyjnymi to zanim nacisniesz ktorys z F, nacisnij function lock (kolo escape).

 

napisz jak zadziala, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...