Skocz do zawartości
Adar

Problem Z Mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam problem z mikrofonem :/

otoz , jest dobrze podlaczony ,ale nikt mnie nie slyszy co mowie, mimo iz mikrofon dziala ( sprawdzalem na innym komputerze), nie wiem czemu?

 

moze ktos mi powiedziec , co zrobic aby mnie slyszano - sprawdzalem na TS i Skype , wiec to niewina programow.

 

 

W opcjach glosnosci mikrofon jest na MAX .

Edytowane przez Adar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam problem z mikrofonem :/

otoz , jest dobrze podlaczony ,ale nikt mnie nie slyszy co mowie, mimo iz mikrofon dziala ( sprawdzalem na innym komputerze), nie wiem czemu?

 

moze ktos mi powiedziec , co zrobic aby mnie slyszano - sprawdzalem na TS i Skype , wiec to niewina programow.

W opcjach glosnosci mikrofon jest na MAX .

1686195[/snapback]

To nie glosnosc mikrofonu ma byc na max, tylko w mikserze masz wlasciwosci odtwarzanie i nagrywanie, to w nagrywaniu zaznaczasz mikrofon i dajesz na max ;)

 

Odtwarzanie > slyszysz TY

Nagrywanie > ktos

 

Wsio jasne chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> Adar

czasami na MOBO są specjalne zworki od mikrofonu gdzie wybiera się między mikrofonem dynamicznym a elektretowym. sprawdź czy Ty nie masz czegoś takiego. Jeśli tak to ustaw na elektretowy.

 

-> sztefen

Panel sterowania/Dzwięk i urządzenia audio/Głos/testowanie sprzętu - uruchom to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...