Skocz do zawartości
Sergio(L)

Jaka Grafa Do 930zl?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Pytanie tyczy sie grafy i tego jaką wybrac...chodzi o to ze moge wybrać grafe ze sklepu Sirius.pl w cenie do 929zl :-P I niewiem jaką ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span>?Raczej bedzie to 6800 tylko jakiej firmy byście polecali?i czy normalny czy moze LE(chodzi glownie o mozliwosc modowania)?Aha zaznaczam ze chodzi o grafe na agp.

Link do strony ---> http://w2.sirius.pl/towar_lista.php?PubKat...=12723&PageId=0

Z gory dzieki za odpowiedz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj odrau nazwę modeli :D

ASUS V9999/TD Geforce 6800 128MB DDR TV/DVI 793,00 zł

Gigabyte Geforce 6800 128DDR TV/DVI 927,00 zł

i to wszystko z tego sklepiku ale ja bym wziął asusa bo ma trzy gry ale z komentarzy koleś odblokował se 16 potoków na tej karcie i chyba o ile sie nie myle to sa 12 potokowe modele LE :D jezeli coś powaliłem prosze mie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnei niedawno czytalem na pclab ze r520 juz wyszly i to w dodatku cala chmara :) , poczekaj miesiac albo 2 jeszcze jak wejda do Polski te modele to za ta kase dostaniesz cos o wiele lepszego. Ja bym tak zrobil ...

Edytowane przez GrayFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i Ja sie podepne pod temat.

 

Musze cos wybrać w tej cenie mniej wiecej.

Mam obecnie 9500Pro i bede musial wymienic bo sie znowu zepsula. Zobaczymy czy bede mogl wymienic za doplata. Jak ją kupowalem to byla warta 939zł a teraz cos w tej cenie bym musial wybrac. Co radzicie?

Nie ma zans na dogadywanie sie ze sprzedawca czy karta bedzie modowalna czy nie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam x800GTO fireblade full box z gierkami pełnymi oraz pamięciami 1,6..u mnie tylko 869zł wersja 256mb/256bit. Jak ktoś by coś chciał innego to pisać na gg 2347385. Mogę wystawic na allegro, FVAT

1701393[/snapback]

Nom ta by byla fajna. Ewentualnie poszukaj czegos z nowej serii ATI X1xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie, ze napisalem, ze mam 9500Pro a ta karta była tylko na AGP:) A wiec jest mi potrzebna karta na AGP

A z tego co wiem co x800GTO jest na PCIE

 

 

Zastanawiałem sie nad nV6600GT i jakims 6800. Nie wiadomo czy jezeli mialbym 6800LE to udaloby sie cokolwiek odblokowac w nim a jakby nie to wtedy lipa bo duza strata.

Mały wybór jest teraz na AGP;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak brać, ale ja musze w tym sklepie wymienic niestety;/

 

Kurde brakuje mi takiego rankingu kart na agp gdzie moglbym wszystkie sobie porównac i wybrac to co najbardziej mi odpowiada...

Edytowane przez Saint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak brać, ale ja musze w tym sklepie wymienic niestety;/

 

Kurde brakuje mi takiego rankingu kart na agp gdzie moglbym wszystkie sobie porównac i wybrac to co najbardziej mi odpowiada...

1703369[/snapback]

Poszukaj na "Benchmark.pl". Tam czesto daja takie rankingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest na AGP poczytaj newsy...

1701662[/snapback]

a co maja news'y do dostepnosci produktow w sklepach :? To ze ktos cos slyszal ze bedzie to nie znaczy ze jest a czy warto czekac?? Imho z kartami na agp beda coraz wieksze problemy a i ceny beda zwykle nieporownywalnie wyzsze od modeli na pci-e :mur: Wlasnie dlatego musialem sie przesiasc na pci-e :-|

 

BTW...nie musi tak byc to tylko moje takie czarnowidzenie :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to chodzi, ze terz wszystko co wychodzi to na PCIE;/

Na agp wybór jest zawęzony i wlasciwie nie ma w czym wybierac zabardzo. A zmieniac teraz płyte główną mi sie raczej nie oplaca. Kto mi kupi mojego epoxa a trzebaby jeszcze dolozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...