Skocz do zawartości
MaRtZ

Grafa Za Max 800zeta!

Rekomendowane odpowiedzi

Przemilczmy je? Słyszałem o nich pozytywne opinie...

1694774[/snapback]

Co prawda to nie temat o zasilkach, ale jeszcze nie widzialem o Q-Tecu profesjonalnej dobrej opini. Jesli zasilka 500W tej firmy jest za 150zł to juz to jest podejzane. Tanie i dobre to tylko DELTA i FORTRON robia :) Q-Teci gdzies tez widzialem w testach i to zwykla lipa jest. Na bank ta DELTA 350W bedzie lepsza niz ten caly "Kultek" nawet i 500W :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już ostatecznie kupuje tą grafe http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5341...f3235365f504349 ma 12 potoków tylko te taktowanie pamięci coś mało 700mhz no ale napewno da sie ją sporo wykręcić,kupie pentagrama xc 80 Cu zeby fajnie rdzen wykrecic,a moze muj alcu ktorego mam na x600 wystarczy?,no i jakies radiatorki, i bedzie dobże bo te standardowe chlodzonko jakies marne, zasiłkę to kupie tą http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6068 bo te fortrony wydają mi sie za tanie jak na dobre zasiłki i markowe, no ale moze sie myle???

 

dobry wybór?

Edytowane przez MaRtZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sugeruj się ceną - bo nie ma ŻADNEJ gwarancji ze kupując coś 300% droższego będziesz miał coś lepszego - w każdym razie radzę poradzić się uzytkowników danego modelu i samemu wysnuć wnioski mozną oszczędzić mnóstwo pieniędzy bez kompromisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Aluminiowy Pentagram jesli masz spokojnie styknie.

2) Jesli Ci DELTA 350W za 50zł jest za tania to po raz 1000x powiem, ze to jest Chieftec 350W z inna naklejka. Naklejka Chieftec kosztuje 140zł, DELTA 50zł, zasilki TE SAME, bo dla Chiefteca produkuje DELTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Aluminiowy Pentagram jesli masz spokojnie styknie.

2) Jesli Ci DELTA 350W za 50zł jest za tania to po raz 1000x powiem, ze to jest Chieftec 350W z inna naklejka. Naklejka Chieftec kosztuje 140zł, DELTA 50zł, zasilki TE SAME, bo dla Chiefteca produkuje DELTA.

1696050[/snapback]

No ale ja sie poprostu boje czy takie zasilki za 50-60 zeta pociagna taki sprzet jak ja moze nie jest tam jakis super ale tez nie jest słaby??? a czy ta delta jest wmiare cicha nie jestem super zwolennikiem ciszy w kompie no ale wmiare musi być cicho :)

Edytowane przez MaRtZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie sugeruj się ceną - bo nie ma ŻADNEJ gwarancji ze kupując coś 300% droższego będziesz miał coś lepszego - w każdym razie radzę poradzić się uzytkowników danego modelu i samemu wysnuć wnioski mozną oszczędzić mnóstwo pieniędzy bez kompromisów.

1696022[/snapback]

 

agree w 100% ;o

 

ja chce sprzedać swojego GF Ledtek'a 6600 i kupić 6800 ale nie wiem, który czy 6800 czy może 6800LE z 12 potokami - 600 zeta, albo 16/6 za 760 tylko, że te 760 to już dużo jak na mnie ;/ co polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agree w 100% ;o

 

ja chce sprzedać swojego GF Ledtek'a 6600 i kupić 6800 ale nie wiem, który czy 6800 czy może 6800LE z 12 potokami - 600 zeta, albo 16/6 za 760 tylko, że te 760 to już dużo jak na mnie ;/ co polecicie ?

1701306[/snapback]

to zależy ile masz kasy, najbardziej opłacalny byłaby karta modowalna na 12potoków, gdyz roznica pomiedzy 12 a 16stoma w grach wynosi max 10% , a czy te 10% jest warte 160zł to już sam musisz zdecydowac.

ja zmieniłem ostro wykreconego 6600 na 6800 i różnica w grach jest po prostu gigantyczna, nawet na 12potokach miazdzy poprzednią karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł do mnie X800GTO,i zasilacz fortron,zamontowałem wszystko i chodzi świetnie :D przesiadka z X600 na tego X800 to poprostu kosmos :)za niedługo będe karte kręcił bo narazie nie widze takiej potrzeby :)

 

Dzięki z pomoc :D 4all

Edytowane przez MaRtZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł do mnie X800GTO,i zasilacz fortron,zamontowałem wszystko i chodzi świetnie :D przesiadka z X600 na tego X800 to poprostu kosmos :)za niedługo będe karte kręcił bo narazie nie widze takiej potrzeby :)

 

Dzięki z pomoc :D 4all

1703093[/snapback]

 

masz wersje z pasywnym czy aktywnym chlodzeniem ??? i jaka masz temp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem z aktywnym nawet nie sprawdzalem na nim temp bo od razu zmienilem chlodzonko na pentagrama xc 80 AlCu podlonczony na 12v a temp pod obciążeniem 45-46C w idle to tak 35-38C chyba nie dużo

Edytowane przez MaRtZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo mam zamiar w najblizszym czasie zakupic x800GTO i nie wiem jakie chlodzenie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> bo na zakup nowego chlodzenia na grafe juz niestarczy mi kasy i nie wiem co sie bardziej oplaca: pasywne czy aktywne ..... ale chybe jednak wezme aktywne bo jak dozbieram wiecej kaski na chlodzenie na grafe to wydaje mi sie ze bedzie mniejszy problem z demontazem aktywnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...