Skocz do zawartości
TomiURS

Zestaw Komputerowy Za 4500 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chodzi o zestaw najlepszy do 4500 żł bez dysków bo w tej chwili jest 160 GB i monitora bo tez juz jest a wiec:

 

 

 

Procek + Cooler

Mobo

Grafika

Zasiłka

Ram

DVD-RW

 

do tego dodaje bo juz wiadomo że będzie http://www.cooling.pl/product_info.php?products_id=654

Edytowane przez TomiURS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Dużo kasy - możesz brać prawie wszystko co najlepsze....

 

Procesor: jakikolwiek Venice (na X2 nie starczy kasy) [na procek zostaje ~1000zł ]

Wentylator: Pentagram Freezone 100Cu+ [~110zł]

Płyta główna: jakakolwiek ze SLI [>400zł]

RAM: 2x512MB PC3200 CL2.0 [>600zł]

Karta graficzna: GF 7800GT 256MB 256-Bit [~1500zł]

Zasilacz: Chieftec 450W [~230zł]

Nagrywarka DVD: LG GSA-4163B [~210zł]

 

Co do procka to wystarczy ci na Venice'a 3500+ [900zł] i płytę główną za 500zł.

 

A najlepsze ceny masz podane na Skąpiec.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku wyluzuj idz do sklepu i sie spytaj sprzedawcy -_-' nie mam siły i nerwów

1694854[/snapback]

sam wyluzuj, jak nie odp na pytanie to nic nie pisz... a jak masz cisnienie to sie wyproznij... po to jest ten temat zeby sie pytac o takie rzeczy, a w sklepach przewaznie tna w ch... wiec lepiej tu spytac, poza tym obiecalem tej osobie ze pomoge. Sam mam pewne sugestie ale chcialem sie jeszcze tu poradzic...

 

 

wielkie dzieki dla tych co odpowiedzieli na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD ATHLON 64 X2 3800+ BOX (939 pin) - 1580zł

ASUS A8N-SLI Premium Nforce4 (DZ/SA/RA/GLAN) - 745zł / DFI LanParty UT nF4 SLI-D -715 zl / Microstar K8N SLI Diamond nForce4 SLI -709 zl ktora z tych mobo najlepsza, bo slyszalem ze Asus pod AMD nie jest tak do konca udany a sam mam MSI i jestem bardzo zadowolony wiec chcialem i tej osobie ja polecic ??

DDRAM 2x512MB PC-400 GeIL UltraX CL 2 5-2-2 - 619zł

LEADTEK GeForce 6800 256MB DDR/256bit TV/DVI PCI-E - 819zł

DVD-REC LG GSA 4167 BOX CZARNY - 216zł

Tagan 480W TG480-U22 [TG480-U22] - 429.00zł

 

+ buda Thermaltake Tsunami

 

A co myslicie o tej kombinacji ??

 

 

Od razu mowie ze komp raczej nie jest przeznaczony do OC, chyba ze w dalekiej przyszłosci i to nie jakiegos ostrego

Edytowane przez TomiURS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj, że do kompa za 4,5k włożysz GF6800...

 

7800GT to minimum :P

1695137[/snapback]

dokładnie bierz 7800Gt lub przynajmniej 6800GT i proca Antka San Diego 3700+ - 1200zł i zasiłka nie musi miec az 480w spokojnie wystarczy 420

Edytowane przez andrzejsnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilka chwilka - nikt nie zapytał do czego będzie ten komputer więc nie ma podstawy doradzać co ważniejsze grafika czy procesor - czy nie tak?

 

Więc jeśli jesteś zapalonym graczem wydaj pieniądze na grafikę jak piszą poprzednicy chociaż uważam ze wydawać 1500 na 7800 to troche duzo ale kwestia do rozpatrzenia.Jesli natomiast pracujesz i coś obrabiasz na tym sprzęcie (zamierzasz) to polecam tańszą o połowę grafikę a kupić procesor X2 - wybór zależy od potrzeb.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...