Skocz do zawartości
flash

Gdzie Dobre Sklepy W Krakowie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w Krakowie sprzęt komputerowy (do składaka)

 

Witam i mam pytanie gdzie w Krakowie mozna znaleźć dobre sklepy z podzespołami komputerowymi.

Przeglądałem nieco sieć i znalazłem bino.pl i wydaje mi się całkiem niezły - czy znacie jeszcze moze jakieś?

Zadko mozna znaleźć sklep w większym wyborem bo albo czegoś nie ma albo będzie za miesiąc albo ceny kosmiczne - jesli macie jakieś spostrzeżenia proszę o informację - dziękuje z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z obsługi w bicie byłem b.zadowolony. Po prostu trochę się czeka w kolejce, bo mają masę klientów, ale to chyba akurat dobrze o firmie świadczy :) Poza tym nie robią najmniejszych problemów z gwarancją. Ostatnio kumplowie dysk 120G od nich padł - bez jakichkolwiek pytań natychmiast wymienili na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polece sklep w ktorym zakupilem swojego pascia a wiec jest to :

ESC S.A. Kraków, ul. Kalwaryjska 2, tel/fax (12) 656 51 58

http://www.escsa.pl/esc_beta/

sklep bardzo dobry , niewiem jak ceny w porownaniu do konkurencji bo nie to bylo priorytetem przy zakupie obsluga oraz warunki gwarancji rewelacyjne profesjonalizm w kazdym calu. Sklep jest w tym miejscu juz dobre kilka lat i ma juz swoja konkretna rzesze klientow.

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś sie przejść/przejechać i samemu sprawdzić, a nie zakładać topicu...

1701752[/snapback]

 

Ależ wiele wniosłeś do dyskusji - a tak serio dlaczego się dopisujesz jeśli niezamierzasz niczego merytorycznego dodać.

Załozyłem wątek własnie dlatego aby nie jechać w ciemno skoro nie mieszkam w Krakowie - czyż to nie wystarczający powód?Czy Ty tak zwykle robisz - jedziesz do nieswojego miasta i szukasz tego co Cię interesuje całkiem w ciemno?

 

Koledzy mi bardzo pomogli , mam strony oferty i adresy i co NAJWAŻNIEJSZE poparte osobistysmi spostrzeżeniami - sądze więc ze jednak była podstawa by go zakładać.

Proszę nie bierz tego do siebie ale uważam ze miałem powód by napisać topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja np czekałem 2tygodnie na Dfi ultra B bo tylko oni mieli, ale oczywiście nie doczekałem się i jak zacząłem rozmowę na gg po tych dwóch tygodniach czekania to koles zaraz pytal sie o numer do domu zeby nie zbluzgać go przez gg tylko staral przez telefon mi sie wytlumaczyc i zaproponowal albo zwrot gotówki albo zakup abita nf7-sl za 400zł - żadnego rabatu a tego abita to moglem kupic w proline kolo siebie, ale cóż potem wysłali mi abita i był zepsuty potem odesłali mi sprawnego i w sumie zakupy to były jakieś 3,5tygodnia, ale może mój to był odosobniony przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...