Skocz do zawartości
crn

Galaxy 6600gt - Nie Rusza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki sprzet: MSI KT600, 512 Kingmax, Barton 2500 zasilacz huntkey 300W.

Dokupilem sobie do tego galaxy 6600GT. Po wlozeniu karty komp nie rusza. Odpala sie test i tzw Core Center (uzytkownicy plyt MSI wiedza o co chodzi), czyli generalnie obraz sie pojawia. Natomiast nie moge wejsc juz do biosa no i oczywiscie komp dalej nie rusza. Nie wiem w czym problem. Na poczatku podejrzewalem zasilacz ale podlaczylem dwa inne (360 i 400) i nadal to samo. Ktos mi moze pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczalem pod rozne zasilacze m.in. 400w(150zl FIRMY NIE PAMIETAM) i Hiper HPU-3S350 i nic. W zwiazku z tym zasilacz wykluczam no chyba ze GF6600GT potrzebuje jeszcze mocniejszego. Moze to poprostu karta uszkodzona???

1700202[/snapback]

oczywista jak podłczyłes dodatkowe zasilanie do grafy

dałes najnowszy bios i stery do głownej

i masz taki problem

to reklamować grafe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem na innym. zasilacz 350 Megabajt i tez nie poszla. oddaje na gwarancje.

Tylko teraz krotkie pytanie jaki zasilaczacz cichy, wydajny i w miare tani do tego sprzetu bo nie wiem czy mi ten huntkey 300 to pocicagnie

Edytowane przez crn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacze godne polecenia są tylko tych markowych firm, nie kupuj żadnych badziewi typu tracer, q-tec, megabajt, codegen, feel, a oto firmy których zasilacze sa dobre :) : TAGAN/CHIEFTEC/DELTA(to samo co chieftec tyle że nalepka inna)/NEOTEC/ANTEC/ENERMAX/ENLIGHT/Be-Quiet!/FORTON

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie starczal mi huntkey 300. Bardzo cichy i mysle ze 6600gt tez powinien chociaz odpalic (bez dodatkowych bajerkow typu CD) ale zastanawiam sie nad ta delta 350. W koncu to okrojony chieftec

Edytowane przez crn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta sprawna. Widocznie gryzlo sie z plyta glowna i karte zwrocilem. Teraz sie zastanawiam co dalej. Czy zmieniac plyte tylko czy moze plyte z procem i juz cos na PCI kupic. Pytanie ile dostane za plyte MSI KT6V + Bartona 2500. Za karte dostalem 600zl zwrotu. Moze ktos cos doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale jesli skromnym kosztem chcesz coś modyfikować, to ja bym podkręcił tego Bartka, dokupil RAMu i zasiłke, no chyba że chcesz już właśnie modyfikować kompa na PCI-E, wówczas troszke więcej kasy trzeba dodrukowac...

 

ja planuje obecnie zmienić GF 4Ti4800SE na jakiegoś 6600GT i sie waham pomiędzy Gainwardem "GS", Gigabyt'em a Galaxy... reszta jak w sygnaturce, no i zasiłek zmieniam na 400W... proce podkręciłem i planuje po wymianie grafy zmienić pamiątki na 2x512 w dual'u...

 

 

pozdro

Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...