Skocz do zawartości
DEVILEK

M@t!z & Devil K-ce Dry Ice Run

Rekomendowane odpowiedzi

No i co? :>

 

jakies wyniki :> czy znowu cos wypadło?

nitk nie mówił że narazie coś będziemy robić, atek, może się na grudzien umówimy? Edytowane przez Matiz_sc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piatek jest 11 listopada czyli swieto wiec raczej lodu nie kupimy:)

No właśnie tak jak pisze atek, to musiałby być czwartek, a ja siedze do 15 w szkole...

Atek kiedy wracasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nic sie nie umówiliśmy a Wy tu o jakieś fotki gadacie ...

 

4,5zł + Vat na kg

Rozumiem ze sie nie umowiliscie, ale my sie domagamy :] 4,5 zł ale za bryłke? ile zuzyliscie za pierwszym razem jak DFI pajdła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimalnie można kupić 10kg i jedynie w granulacie. Bryła kosztuje 1,5zł za 1kg ale nie mozna w chorzowie brył zamawiać. Zużyliśmy jakieś 2-3kg. reszta wyfruneła :P 5kg wystarczy na cały dzień jeśli sie ma 1 komp i 1 kontener ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze nici? ja mam czas ale koledzy mowia ze cos funduszy nie maja

koledzy oboje mają długi... wiec qpa :( przykro mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakich proporcjach mieszaliście

DI+Spiryt

Di + Aceton

 

P.S

Bryłki bardziej opłaca sie kupować ;) Tylko małe niedogodności z łupaniem występują ;)

bardziej oplaca ? pod wzgledem ceny moze i tak, ale granulat lepszy imho bo nie musisz nic robic, tylko sypiesz i zalewasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej oplaca ? pod wzgledem ceny moze i tak, ale granulat lepszy imho bo nie musisz nic robic, tylko sypiesz i zalewasz :P

granulat - 4,5zł/kg

bryłka - 1,5zł/kg

 

na 10 kg (które wystarczy spokojnie) zyskujesz 30zł... czyli wystarczy ci jeszcze na 2 takie zabawy ;)

 

Powiedzcie jeszcze coś o tych proporcjach o które spytałem wyżej

 

Lepiej używać spirytu czy acetonu? Spirytu bezpieczniej tyle wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granulat - 4,5zł/kg

bryłka - 1,5zł/kg

 

na 10 kg (które wystarczy spokojnie) zyskujesz 30zł... czyli wystarczy ci jeszcze na 2 takie zabawy ;)

 

Powiedzcie jeszcze coś o tych proporcjach o które spytałem wyżej

 

Lepiej używać spirytu czy acetonu? Spirytu bezpieczniej tyle wiem :D

czy jak juz sie zaczynasz bawic w extreme benching to czy 30 zl to majatek ? pomysl ile kosztuje nowy proc albo mobo jak zrabiesz cos. pozatym doplacic 30 zl i miec komfort, czy byc zulem i rozwalac bryle mlotkiem i przecinakiem ?

 

Zalatw sobie Eter dietylowy, to juz wogole hardcore i wedlug roznych zrodel daje nam dodatkowo -20 stopni, wiec jest o co walczyc (troche niebezpieczne ale co tam, raz sie zyje :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak juz sie zaczynasz bawic w extreme benching to czy 30 zl to majatek ? pomysl ile kosztuje nowy proc albo mobo jak zrabiesz cos. pozatym doplacic 30 zl i miec komfort, czy byc zulem i rozwalac bryle mlotkiem i przecinakiem ?

 

Zalatw sobie Eter dietylowy, to juz wogole hardcore i wedlug roznych zrodel daje nam dodatkowo -20 stopni, wiec jest o co walczyc (troche niebezpieczne ale co tam, raz sie zyje :D)

jakby nie patrzeć - masz całkowitą racje. Wygodniejsze to to jest dużo bardziej ;)

 

Tak tylko przypomne o podanie proporcji mieszania DI + spiryt (może być metanol? Chyba że w trakcje zabawy będziemy spragnieni :P) oraz DI + aceton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możebyc spirys spod opony(o czym już pisalem) w proporcjach takich coby było duzo lodu, troche spirolu i zeby nie wystawało z kontenera :D Zalecana konststencja śpika z nosa B) i to sobie w tedy w rurce ładnie bulgoce...

Proporcje acetonu to duzo lodu i b. mało acetonu bo się wygotuje jak będzie za ciepło. Konsystencja jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możebyc spirys spod opony(o czym już pisalem) w proporcjach takich coby było duzo lodu, troche spirolu i zeby nie wystawało z kontenera :D Zalecana konststencja śpika z nosa B) i to sobie w tedy w rurce ładnie bulgoce...

Proporcje acetonu to duzo lodu i b. mało acetonu bo się wygotuje jak będzie za ciepło. Konsystencja jak wyżej

świetnie o to mi chodziło :)

 

ile tego spirolu zużyliście? Nie wiem w razie czego, ile do babci krzyknać :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...