Skocz do zawartości
Lisek

Buhahah, ale się uśmiałem :)))

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście, że sie nie można naśmiewać z ludzkiej niewiedzy...

 

 

Dopra, jak gostek chce do p100 radeona, kit, niech ma..

ale jak zobaczyłem napis "co to są sterowniki?" to nie wytrzymałem i... puściłem... 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska- przecież to są jaja robione w żywe oczy!!! W pewne sprawy z tego posta jestem skłonny uwieżyć, ale włożyć kartę grafy w monitor- tu chyba ktoś przekombinował- nawet moja kobieta (lama totalna) takich rzeczy nie jest w stanie wymyśleć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozłożyłem monitor to nie było tam żadnego gniazdka

 

Moze se robi jaja, ale ja bym nie wpadl na pomysl, zeby wlozyc grafike do monitora :wink: Chociaz jak bylem maly to na sam monitor mowilem 'komputer' :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozłożyłem monitor to nie było tam żadnego gniazdka

 

Moze se robi jaja, ale ja bym nie wpadl na pomysl, zeby wlozyc grafike do monitora :wink:  Chociaz jak bylem maly to na sam monitor mowilem 'komputer'  :oops:

Jak ja byłem mały to komputer mieścił się pod klawiaturą :P , a obecnie dla moich pociech najważniejszą częścią kompa jest oczywiście monitor (tam coś się dzieje) i to dla nich jest komputer, a co do pudła (obudowy) to dla większości ludzi (nie tylko dzieci) to tylko tajemnicza skrzynka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czego wy sie smiejecie? ja wkladam bardzo duzo roznych kart do monitora i nie mam z tym problemow. aha, przy okazji, co wy z tym chlodzeniem woda? postanowilem sprobowac: wlaczylem komputer i polewalem go woda, a on zamiast sie chlodzic sie wylaczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest z jednej strony śmieszne ale patrząc na to z innej strony to hmmm przykre troche. I pomyśl że taki nauczyciel później uczy te biedne dzieci które pewnie widzą więcej niź on... Tak to niestety jest w naszym kraju.....

"Boże ty patrzysz i ...." :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska to jest jedna, wielka ściema :!: :!:

 

Oczywiście są listy serviceman'ów mówiące o tym jak to pan dzwonił bo mu się niebo pokazało na komputerze jak odszedł od swojego Nortona C (czy ktoś jeszcze pamięta te gwiazdki :) ) albo o tym jak to mu komputer nie działał a nie mógł sprawdzić, czy wtyczka jest włożona do kontaktu bo było ciemno, gdyż właśnie wybiło korki :D

 

A tak z życia wzięte: dzwoni do mnie gostek z Lan'a "czemu qr.a net nie działa i że on chce sprawdzić pocztę na wp i kapa" a ja się go pytam, czy onet mu chodzi, on na to że jak najbardziej tylko mu się wp nie ładuje i mam natychmiast net naprawić :D Rączki opadają, dodam że to było grubo po 0000

 

Pozdrowienia dla wszystkich panów od teHniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego neta to mój koleś miał ostatnio problemy z necikiem a kolesie z service'u powiedzieli mu że to nie ich wina i niech lepiej se kupi nowego kompa, koleś ostatnio prawie wszystko w nim wymieniał. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahaahahahaha, nie moge sie opanowac :lol: buahahahaha, wspolczuje temu gosciowi, ale dobry jest tez jego kolega, powiedzial mu ze k.graficzna wpina sie do monitora :D buahahahah dobre :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było dobre :lol: :lol: :lol: a może SB Live do głośnika :lol: :lol: gość jest niezły myślałem że się poleje :lol: :lol:

 

ale tak nie można się śmiać "bo ludzie nie wiedzo" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadlem z krzesla jak to przeczytalem :lol: Moze by tak nam dali w zamian te radeony a my im damy cos pod PCI ????????? Trzeba zagadac z kolesiem hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja im za takiego radeona maoge dac taka karte "tego podłużnego czarnego" z czterema wolnymi podstawkami pod chipy pamieci

:D :D :D ale ten "nowoczesny" celek 500 terz jezt dobry muj 333 ma

cos kolo 3 lat i wkarzdej chwili moge miec na 1h 500. a co wy chcecie od

gosca ze chcial grafe do monitor wkladac moze nie zrozumial kolegi

<span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> mu powiedzial ze grafe sie podlancza do monitora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...