Skocz do zawartości
k2

Project IGI 2: Covert Strike

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu ty odlapasz taki smieszny config ?? 1600x1200 i low detale. Po mojemu to lepiej pograc 1024x768 i medium albo high... mimo tego ze masz 19'. Przeciez Igi 2 podobno ma male dosyc wymagania wiec na takim sprzecie powinno ci smigac. Jak bede mial Igi 2 na dniach to ci powiem jak chodzi u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalamtaki konfig bo w innych np 1024 na 700costam to nie pokrywa mi obraz całego ekranu podobnie z 1200 na cos tam złe proporcje ,moze towina monitora a pozatym te 1600 x 1200 to bierze z gier jak zauważyłem dużo mniej niz detale,światła itp

pytanie zostaje

przy 1024 na 700 też skacze, mniej ale .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, czy rozciągnołeś sobie obraz na monice w 1024x768?

Bo jak piszesz, że ci nie pokrywa całego monitora, to chyba jest to jedyna mozliwość.

Pozatym optymalna rozdziałka dla 19" to 1200x1024 a nie 1600 bo wtedy wszystko zaczyna robić się strasznie małe.

Pozatym czytaj Readme, gra wymaga 256Ram jako MINIMUM a 512 jest bardzo zalecane, wiem bo jak miałem 256 i grałem w demo to swapowało baaaardzo często.

Rozciągnij obraz na monitorze w 1024 lub 1200 i pisz jak się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz ale jak gosc pisze ze mu przycina to ... przeciez przycinanie a dogrywanie to calkiem 2 rozne rzeczy, no ale bez przesady przeciez gosc ma dobry sprzet wiec powinno mu smigac. Jak nie wina rozdzialki jak napisales, to moze system albo jakas h.u.j.o.w.a. wersje masz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatm:) Mam maly problem z igi 2 !! Mianowicie zle mi naklada tekstury tj podloga itp Czytalem ze ta giera ma problemy z kartami ATI Czy wyszedl juz jakis patch do tego?? Jezeli tak to przosze o linka !! Acha i czy na moim sprzecie moge sobie spokojnie grac na 800x600 Hight detal ?? Jak myslicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatm:) Mam maly problem z igi 2 !! Mianowicie zle mi naklada tekstury tj podloga itp Czytalem ze ta giera ma problemy z kartami ATI Czy wyszedl juz jakis patch do tego?? Jezeli tak to przosze o linka !! Acha i czy na moim sprzecie moge sobie spokojnie grac na 800x600 Hight detal ?? Jak myslicie ??

Pfff, pier.... radki 8O 8O 8O

 

A to pogrubione mnie rozwalilo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywam w tą gier już tydzień i coraz gorsze mam o niej opinie.

Ogólnie większość elementów jest ok ale AI po prostu jest z [gluteus maximus]!

Kolesie są totalnie tępi, ale wszyscy jak jeden to 100% snajperzy. Potrafią bez problemów załatwić cie z 150m UZI! Nigdy nie chybiają i zawsze wiedzą gdzie jesteś?!

Ale wracając do tematu. Misja nr 9 - Ucieczka z więzienia z LIbii - otóż załatwiłem strażników nie w tej kolejności co wymyślili sobie autorzy i na końcu misji nie mogę uciec z pierdla z Pribojem ( ten z IGI I).

Wkurzony na maxa powtórzyłem misje i znów to samo. Okazuje się że strażnicy, których mam puknąć na końcu misji, szybciutko zaraz po starcie misji biegną w moim kierunku i chcąc czy nie muszę ich załatwić - albo oni załatwią mnie.

Ręce mi opadają. Proszę zatem o save'a do misji nr 10. Jak ktoś ma to niech walnie mi na priva. Please!!!!!!!Jak nie rozwiąże tego problemiku to Uninstal i Splinter Cell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatwiasz wszystkich oprocz tych z przodu budynku(5 staznikow),potem pokazujesz sie wiezniowi oczywiscie przez kraty (nie pojdzie za toba!)i idziesz w strone bramy tej nad ktora zabierasz snajpere z tlumikiem(nie biez jej wczesniej) nie mozesz jej uzyc (bedzie potrzebna w nastepnej misji) Gdy zejdziesz na dol ten gosciu juz jest przy tobie i to koniec misji (meczylem sie z tym strasznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jak nie zabić tych 5 strażników o których wspominasz?

Kolesie od razu walą na mnie po tym jak odzyskam zabrany osprzęt (laptop i okularki) i kupa.

Co do snajpeki z tłumiczkiem to spokojnie z niej wystrzelałem wszytkich wartowników na wierzach i nie było problemu.

Możesz podesłać save'a do następnej misji?Please!!!

adnet@poczta.onet.pl

 

max dziwie sie ze nie jest na odwrót tzn ze grasz w ten syf a nie w splintera który jest o 10000% lepszy

Gram w to bo Splintera jeszcze nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeciez poczatek misji. Musisz wszystkich rozwalic wewnatrz budynku i wyjsc na zewnatrz. Teraz jestem w pracy, ale sciagnalem pliczek ktory otwiera ponoc wszystkie 19 misji sam nie testowalem dopiero wieczorem jak bede w domu.Przesle ci go zaraz zmien rozszezenie .doc na .zzzzzzip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej misji (9) w jednym z barakow jest zycie a poza tym to masz jeszcze 5 saves ktore mozesz wykorzystac. Jak ten plik nie odsloni ci misji to przesle ci moje saves jestem bodajze w 12 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem splinter cella 8) i zająłem sie igi2. Ta giera tnie mi niemiłosiernie przy ustawieniach 1024*768/medium, wogóle zmniejszanie detali nic nie daje, w 800*600 jest ciut lepiej, ale nie idealnie.Nie wiem co jest grane. zmieniłem catalysty 3.1 na 3.2omega i nadal to samo. POMOCY !!!!!!!!

 

PS. Winxp SP1, DMA włączone :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki gowniany niedopracowany silnik. moj Radeon wymieka przy nawet malej jatce 10 luda... czy max czy minimum, klatki leca na ryj

totalnie niedopracowana gra/silnik

 

p.s. czy to "9700" czy "4400" -> ten sam klatkowy kał

Haha, ta gra ma mniejsze wymagania niz Splinter cell.

Gram sobie w nia na 1024x768, max detalach z AA quincunx i anizo x4 :D:D:D (demo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki gowniany niedopracowany silnik. moj Radeon wymieka przy nawet malej jatce 10 luda... czy max czy minimum, klatki leca na ryj

totalnie niedopracowana gra/silnik

 

p.s. czy to "9700" czy "4400" -> ten sam klatkowy kał

Haha, ta gra ma mniejsze wymagania niz Splinter cell.

Gram sobie w nia na 1024x768, max detalach z AA quincunx i anizo x4 :D:D:D (demo).

Ciesz sie poki jestes sam na serwerku :P Jak ci sie dolaczy pare luda, i wyjdzies z budynku na powietrze to entuzjazm ci opadnie :P W ogole wlaczales fraps'a? Klatki spadaja proporcjonalnie do ilosci widocznego luda na ekranie.

p.s. gralem w demo ale i gralem w full'a do niedawna. Bug goni buga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w demo single.

Akcja zaczyna sie na wolnej przestrzeni i zabijam 4 kolesi naraz stojacych za siatka broniaca przed wejsciem do bazy.

Specjalnie na takich ustawieniach jak pisalem wczesniej sprawdze ile mam fps (frapsem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnizej mam 21fps.

Ale nigdy nie przekracza 30fps. Tak to wyglada jak w GTA3. Widac, ze jest wiecej ale pisze 30fps.

W 95% mam po prostu plynnie. A zwolnienia do 21fps sa sekundowe i bardzo zadkie.

Dla mnie gra jest plynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...