Skocz do zawartości
k2

Project IGI 2: Covert Strike

Rekomendowane odpowiedzi

postaram sie cyknac podobnego snapshota jak ten pierwszy. Ale musze  przyznać że po odpaleniu frapsa mam fps-y nie spadajace poniżej 15....średnio jest 20-24  oczywiście są duże skoki i w jedną i drugą ale najmniej miałem i to przez chwile jak 6 ludzi szło na mnie murem i za nimi tlił się smoke grenade no i po prwej domek po lewej ladne krajobrazy. tak jak na początku powiedziałem poniżej 15 schodzi wręcz bardzo rzadko. Oczywiście gram na MaX ustawieniach - nawet na tym Gf 2x antialiasin' ale to juz gorsza sprawa...

 

pozdro

Widzisz... zeby gra byla plynna, i nie bylo spowolnien musi byc te 30 klatek, lub wiecej, nie mniej. Ty masz srednio 20-24, wiec mowienie ze gra "śmiga" jest calkiem nie na miejscu. Szczegolnie ze kiedy to mowiles, nawet dokladnie nie wiedziales ile tych klatek faktycznie jest. Zeby gra smigala, musi byc ponad 30 klatek, i nigdy nie moze spasc ponizej tej granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaa nastepny pboblem z odpaleniem gry na radku... szkoda gadac :(

No z odpaleniem to moze nie ale z odpowiednim skonfigurowaniem zakladek w wgranych odpowiednich sterownikach. I czemu sie dziwic, ze NV ma wiekszosc rynku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem jak zrobic screena a juz pisalem dwa razy z prosba o podanie receptury. Dla mnie 25fps w takiej grze to plynnosc.

Zreszta przy takim konfigu powinienem miec z 5-10fps zwazajac na problemy i screeny Daethar_Rumarth`a, ktory ma kompa 2x lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda Kaeres ... porównajcie to z moją grafą .. :(

..._Rumath nom masz rację ale 'śmiganie' w moim mniemaniu miało znaczyć LUDZIE JA MAM 24 FPS NA GF 2 GTS PRO... to chyba różnica a prawdziwe śmiganie to bym poczuł gdybym miał radka siakiegos lepsiejszego (juz w maju). No sam pomyśl na wykręconym - delikatnie- 2 gts pro uzyskac taki wynik w tej grze...to chyba jeden wielki śmig

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce swoje 3 grosze.Generalnie gra chodzi płynnie.Ale czasami mnie

wkurza.Np. ide sobie prosto żadnego zbója nie widać i czuje,widze że obraz

delikatnie szarpie,a FPS mam około 50.Wystarczy że zmienie kierunek,troszeczke tak z 30 stopni już jest dobrze.Ustawiłem wszysko na min. co ma wspólnego z grafą.Bez rezultatu.Pozatym gra jest kiepska.AI

przeciwników do bani.Albo gości mogę nabijać na pęczki..........Albo gościu

z UZI mnie rozwala gdy ja go ledwo przez snajperkę widzę.A nawiązując

do tematu gra jest skasaniona .Nie chodzi płynnie na GF i Ati,więc nie jest

to wina sterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem jak zrobic screena a juz pisalem dwa razy z prosba o podanie receptury.

Wczesniej nim nie robilem screenow, ale juz wiem. Tylko wlaczylem enable screen capture i include framerate..., i zapodalem swojego hotkey'a. Skriny zaczely sie zapisywac w folderze fraps'a jako *.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta gra jest cosik nie tak!!!!mam atka 7500 250 rdzen i 183ddr i durnia 1000@1200 fsb 150 ecsk7s6a ddr BIV 80gb i da sie grac przy 1024x768x32 i max detalach - nie wiem ile fps, ale na oko ujdzie. zmiana rozdzielczosci nie powoduje szoku w wydajnosci!!! tzn po przejsciu na 800x600 nie zauwazylem znaczacego przyrostu wydajnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku, po co ci opis do takiej gry, tu nie trzeba wiele myśleć idziesz na hama i już. Stajesz na wzgórzu, bierzesz snajperkę i wyrzynasz wszystkich w pień. :twisted: a jak nie to idz moim sposobem, skradaj sie i atakuj z nienacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha!!!!!

Mało prawdopodobne ale prawdziwe.

Stery od karty dźwiękowej zdestabilizowały system.

Sprawdzałem wszystko, oprócz tego.

Kolo mi podpowiedział, że czasem urządzenie pozornie nie związane z problemem jest jego przyczyną.

Mam SB LIVE! 5.1 i chciałem sobie polepszyć; fakt, jakość dźwięku lepsza ale bez gier.

Dzięki za wszystkie porady.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie nie wiem co zrobić, uruchamiam radiostacje przylatuje helikopter ale nie wiem jak do niego się dostać, wszędzie pole minowe, jak obejść, a oprócz tego transportery opancerzone, które szybko eleminują jak człowiek chce rozprostować kości :lol:

pomóżcie :!: :?: :!: :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lazłem - czołgałem się - cały czas trzymając się prawej krawedzi mapy.

Potem trzeba wyczekać moment aż kolesie oddalą się od granicy i biegiem przy samych drutach pola minowego do ogrodzenia i chops przez siatkę do helikoptera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tym razem nie wiem co zrobić w mapie ucieczkiz wiezienia, punkty od 1do5 OK ale ten 6 gość-Pribori dalej za kratami i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> blada, pomóżcie proszę.

otwórz wszystkie bramy i czekaj przy branie głównej; gośc sam do Ciebie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daar: WIEEEELKIE DZIĘKI ale jak otwiera sie krate od gościa bo to jedyna której nie potrafie otworzyć  :?:  :!:  :?:  :oops:

Jego celi się nie otwiera.

Jak wykonasz wszystkie zadania, to ten gość sam do Ciebie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreinstalowalem nawet system - teraz mam dx8.1, dentki 30.82, WinMe i nadal kupa - zyskalem tylko tyle, ze nieraz moge pograc 10-15s i potem kupa. Sprzet mam niekrecony - wiec nie wiem co sie dzieje - zeby na czystym systemie nie szlo? U kumpla na zabytkowym baleronie 566 i rivie m64 chodzi a mi nawet nie chce drgnac - FUCK BIIIIIIP FUCK FUUUUUUUUUCK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w robocie to nie ma jak sprawdzić :cry:

NIE PRAWDA można wszstkich zabić i dopiero zająć sie playboyem nie ma narzuconej kolejności!! jak sie już otworzy te dżwi przy kamerze z działkiem [punkt nr 6] to trzeba wejśc na dach głównej bramy!! playboy wybiegnie przez drzwi i pojedzie i koniec misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...