Skocz do zawartości
RaF

Uzywanie cudzych emblematow

Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o uzywaniu cudzych emblematow, czy jesli ktos uzywal kiedys jakiegos emblematu to czy ma do niego prawo czy ma prawo zadac aby osoba ktora po nim uzwa tego samego obrazka skasowala go ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli emblemacik został zrobiony właśnie przez ta osobe ktora go wcześniej używała to powinieneś sie jej zapytać czy możesz jej gdzies użyć. a jesli jest to jakiś łatwo dostępny w necie obrazeczek to jush inne sprawa, gduyż nikt nie powinien ci zakazywac go używać bo nie ma do niego żadnych praw. Inna sprawa że jeśli wstawisz sobie taki sam emblemacik jaki miał niedawno ktoś na forum to będziesz przez pewinen czas przez wielu ludzi postrzegany podobnie jak stara osoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak sie sklada ze chodzi o mnie i moj emblemat. RaF ktory nie ma aktualnie emblematu twierdzi ze uzywam jego emblematu... siedzialem na tym forum chyba od poczatku wakacji i nie zauwazylem nigdy tego kota na zadnym emblemacie, wiec wstawilem sobie taki niedawno, uzywam go na wszystkich forach wiec dalem i tu. Od razu mowie ze znalazlem ten obrazek na fun.from.hell.pl jak rowniez widzialem go na innych stronach, wiec nie wiedze powodu dla ktorego mialbym go uduwac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie powinno sie tak robić, bo można być pomylonym z osobą, która miała taki emblemat. Poza tym co to za problem wykazać trochę inwencji i poszukac w necie.

 

Jeżeli obrazek został zrobiony przez dana osobę, to tylko ona ma do niego prawo, chyba, że pozwoli go używać.

 

Raczej nie powinno być sytuacji, gdzie dwie osoby maja w tym samym czasie ten sam emblemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem w czym problem :/

RaF go nie uzywal przez dlugi okres czasu :/

Ktos sobie taki znalazl i wrzucil ! Czy to zle ?

 

Ludzie widac juz nie maja o co robic problemow !

Eh Typowe zachowanie ! Sam nie wezmie i drugiemu nie da !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem w czym problem :/

RaF go nie uzywal przez dlugi okres czasu :/

Ktos sobie taki znalazl i wrzucil ! Czy to zle  ?

 

Ludzie widac juz nie maja o co robic problemow ! 

Eh Typowe zachowanie ! Sam nie wezmie i drugiemu nie da !

Jeśli tak było, to pewnie nie wiedział nawet, że to Rafa. Wystarczy przecież z takim gościem pogadać i załatwić sprawę, jeżeli to komus przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej chyba będzie jak obie strony konfliktu znajdą sobie inne emblematy a tego biednego kotka zostawią w spokoju :)

Racja, ten kotek i tak m przewalone, bo wyglada na to ze meczy go zatwardzenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja nie wiem w czym problem, jak jest ogólnie dostepny to może go mieć i nawet dziesięć osób i żadnej nic do tego co ma inna. Prosty przykład: admin zablokował możliwość dodawania własnych awatarków a w cache'u forum jest np. tylko dzisięć różnych awatarów, i co tylko dziesięć osób może mieć awatary a reszta nie, bo będą się powtarzać? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za tym zeby robic emblematy samemu ;)

ale w tym przypadku jestem za suchyym bo przeciez skad on mial wiedziec ze ktos keidys uzywal (i juz nie uzywa) podobny emblemat... dodatkowo przeciez nie wzial go od RAF'a ale sciagnal z innej strony... wiec nie wiem w czym problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za tym zeby robic emblematy samemu ;)

ale w tym przypadku jestem za suchyym bo przeciez skad on mial wiedziec ze ktos keidys uzywal (i juz nie uzywa) podobny emblemat... dodatkowo przeciez nie wzial go od RAF'a ale sciagnal z innej strony... wiec nie wiem w czym problem...

Zgadzam sie ...Tak samo uwazam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mnie to uważam że nie powinno sie zmieniać często swoich avatarów gdyż loodzie z forum przyzwyczajają sie często do niego dużo bardziej niż do nicka i po nim rozpoznaja piszącego daną wiadomość (przynajmniej ja tak robie) i dlatego swojego staram sie nie zmieniać a jush na pewno nie miec takiego samego jak ktoś wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle no ale poszukam sobie czegos nowego

RaF, looknij na link jaki wyzej zapodalem, moze znajdziesz cos ciekawego, wieeeeeeeeele tam tego jest 8)

ja niewiem na co by tu sobie zmienic (czy wogole zmienic) mam chyba z 10 obrazkow na oku - chyba zaczne losowac 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobcie see zdjecie i juz takiego problemu nie bedzie :P

:o a co jak ktos ma taka morde ze az kilsza peka 8O 8) :lol:

to ta osoba ma problem :) ale sa jeszcze operejszon plastikejszon :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobcie see zdjecie i juz takiego problemu nie bedzie :P

:o a co jak ktos ma taka morde ze az kilsza peka 8O 8) :lol:

to ta osoba ma problem :) ale sa jeszcze operejszon plastikejszon :lol:

ja tam wole kartonowe pudlo z otworami - tanie, praktyczne i ekologiczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...