Jump to content

L.Asten

Stały użytkownik
 • Posts

  408
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łączka :)

L.Asten's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witajcie, dawno nie pisałem - mniejsza z tym. Ostatnio zaciekawił mnie pewien przypadek na allegro, mianowicie kupiłem pewną książkę i ogólnie wszystko było w porządku książka jest, kasa u sprzedawcy jest, aż tu po pewnym czasie przychodzi mail o zwrot prowizji :blink: Jako powód: "Przedmiot uległ zniszczeniu przed wysłaniem" - konsekwencje po takim uzasadnieniu dla mnie żadne, ale pisze do gościa co jest, a on na to że się pomylił i źle klikną. No cóż zdarza się. Niemniej zaciekawiło mnie to i czekałem na maila o anulowaniu zwrotu. Jak przypuszczałem mail nie nadszedł i sprzedający otrzymał automatycznie zwrot prowizji. No cóż pomyślałem ciekawy sposób na uniknięcie płacenia prowizji. Komentarze pozytywne wystawione, sprzedawca ma zwróconą prowizję a kupujący nie ma żadnych problemów z niewywiązania się z transakcji po takim uzasadnieniu. Jak myślę sprzedawca trafnie zauważył że kupujący: a. mogą rzadko przeglądać skrzynki i nie wyłapią w porę informacji z allegro o zwrocie prowizji i wobec tego minie termin zgłaszania uwag b. nie chce się im ;) c. idą na układ ze sprzedawcą d. proszą o wyjaśnienie sprzedawcę, ten oznajmia że się pomylił i że anuluje procedurę. Sprzedawca mimo zapewnień nie czyni tego, a jeśli ktoś nie doczytał że przy anulowaniu prowizji kupujący otrzymuje mail z allegro powiadamiający o tym fakcie, termin mija i nastepuje automatyczny zwrot prowizji e. inne... ;) Nie handluje ostatnimi czasy często na allegro więc nie wiem czy to częsty proceder, spotkaliście się już z czymś takim?
 2. Masz szczęście że wygrzebałem z czeluści dysku :wink: SATA.RTF
 3. L.Asten

  Portal

  Dzisiaj skończyłem Portal i... zakończenie miażdży :shock: Muzyki szukajcie w pliku: "portal content.gcf" w \steamapps
 4. L.Asten

  Muzyka Z Gier!

  Dla mnie rządzi muzyka z Heroes of Might and Magic 3 - podkład z menu to... cud, miód, malina :D
 5. Sprzęt ciekawy, aczkolwiek brakuje mi pełnowymiarowej klawiatury w tak dużym laptopie, natomiast okrągłe osłony głośniczków wyglądają jak zaślepki wentylacyjne na tylnej ściance w starych szafach :lol2:
 6. O ile dobrze pamiętam to kolejność bootowania zmienia się klawiszami: F5 przesuwa do góry, F6 na dół.
 7. L.Asten

  Gothic 3

  Podawałem stronę wcześniej: http://guides.gamepressure.com/gothic3/guide.asp?ID=1948 - opis wszystkich questów, ale po angielsku.
 8. L.Asten

  Gothic 3

  Jakieś wieści z frontu? :wink: U mnie już 75 poziom i pozostało mi właściwie tylko jeszcze odbicie miast i wyzwolenie Myrtany. Jako iż zostało mi sporo punktów nauki więc nauczyłem się paru zaklęć (punkty wiedzy nastukałem z pulpitów i tabliczek) i latam teraz z meteorem hehe :lol2: Nie wiem jak na początku ale pod koniec gry to mag rządzi :twisted: Zaś walczę takim mieczykiem:
 9. L.Asten

  Gothic 3

  To jest właśnie tam(kiedy mówi żeby ostrożnie) po prawej stronie między drzewami.
 10. Instalator odzyskiwania ma opcje instalacji bez formatowania dysków i wówczas nie zmienia on podziału dysku tylko instaluje się na pierwszej aktywnej partycji. Niemniej u mnie był z tym problem :? (opisałem go w recenzji nx7400)
 11. Próbowałem cztery razy i nie bardzo mi się udało to dostrzec, ale możliwe iż jest :wink: Jest to imho raczej naturalne. U mnie jest tak samo :? Nie używam winampa więc to musi ktoś inny sprawdzić :-| Niemniej może uaktualnij sterowniki ze strony hp jeśli tego nie robiłeś - może pomoże. Nie. Trzeba jednak potem doinstalować sterowniki do SATA i właśnie może to jest powodem problemu w punkcie nr. 5
 12. L.Asten

  Gothic 3

  Zadanie daje Anog :) a najprościej to uwolnić Larsa i kazać mu się zaprowadzić do przejścia do Nordmaru. Oczywiście zaprowadzi cie jedynie w pobliże przejścia, do wysokich skał, ale wystarczy potem pójść kawałek w prawo wzdłuż skały i tam będzie wówczas przejście i ten patrol orków. Wcześniej skarżyłem się w temacie na bugi uniemożliwiające mi kontynuowanie gry więc postanowiłem zagrać od nowa i jak ręką odjął Okazało się że winne było to iż zacząłem grać na demie a potem przeniosłem sejwy i jechałem już na pełnej. Tak więc nie warto przenosić sejwów z demka do pełnej wersji <_< p.s znalazłem parę ciekawych stron - lokalizacja postaci, opis questów itp - dotyczących Gothica 3, może się komuś przyda: http://guides.gamepressure.com/gothic3/guide.asp?ID=1948 http://ps.pedrandor.ch/index.php?v=g3
 13. L.Asten

  Gothic 3

  Biedaczyna hodował sobie tego chwasta, a ty mu go bezczelnie harat i do wora :lol2: Dobrze Ci tak :wink: A na serio to ja praktycznie co kilka minut albo jak się szykuje większa akcja w razie czego robie kłiksejwa, a co jakiś czas standardowego - ot właśnie dla takich przypadków ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.