Skocz do zawartości
sebi0104

Hcieftec 410-212

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie sobie pytanko ten oto zasilacz nazwa w temacie posiada 2 linie 12v i teraz zastanawiam sie czy dobrze zrobilem podlanczajjc pod jedna linie 2xcd rom i wentylator od procka a pod druga linie dwa dyski twarde stacja dyskietek i grafa gf 6600??Czy tak moze byc czy moze w czyms to przeszkadza i czy nie lepiej byloby grafe podpiac do lini z cd-romami??co o tym uwazacie zmienic to czy spokojnie da rade jak jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej zminimalizował obciążenie tej wiązki (wiązki kabli - a tych może być kilka, to nie linie +12v, bo z postu wynika że tak rozumujesz), na której jest grafika i w miarę możliwości zostawił ją samą na wiązce. A jeżeli nie można, to podłącz raczej z cd-romami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej zminimalizował obciążenie tej wiązki (wiązki kabli - a tych może być kilka, to nie linie +12v, bo z postu wynika że tak rozumujesz),  na której jest grafika i w miarę możliwości zostawił ją samą na wiązce. A jeżeli nie można, to podłącz raczej z cd-romami.

1705986[/snapback]

Tak mysle ze mi sie tak uda ze kable starcza dzieki za odpowiedz tak wlasnie zrobie,masz racje zle to rozumielem:PMoj blad ale nie jestem az tak bardzo wtym obeznany pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...