Skocz do zawartości
Wofek

COŚ nowego: Jaka klawiatura ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi radzice ?

Tak żeby była mulimedialna i miała miękkie klawisze !

Logitechy są całkiem niezłe i świetnie wyglądają :D , tyle że troszkę kosztują.

Przy okazji nie polecam łamanych klawiatur - wprawdzie całkiem nieźle się prezentują ale w przypadku pisania to troszkę odbiega to od ergonomii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam BTC: bardzo wygodny układ klawiatury, bardzo trwała, no i nie klika przy naciskaniu :) , co osobiście doprowadza mnie do szału. 8O Mam BTC 9000A i jestem nia zachwycony (ma też jakieś dodatkowe klawisze, ale ich nie używam).

 

A co do kolegów ktorzy wrzucają na siebie nawzajem przy każdej możliwej sytuacji to sp... na inne forum! Albo najlepiej na jakiegoś czata, tam wasze miejsce! :evil: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupuje klawiature Microsoft Natural Keyboard PRO, z 2 portami USB, dzielona, 19 klawiszy funkcyjnych itd.

 

Niestety nie ma jej w Polsce, bo w Polsce dostepna jest jedynie wersja Ellite ;(, ale spotkalem ja na www.allegro.pl, na jednej aukcji i udalo mi sie ta aukcje wygrac ;), wiec klawiatura bedzie moja pod koniec maja za 150 zl. + koszty przesylki. Taka cena jest super, zwazywszy jaka to klawiatura, w sklepie za wersje Ellite trzeba dac ze 150 zl, a tu za taka... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile takie cudo kosztuje ? gdzie to można nabyć ?

w jednym sklepie bylo za 60zl a w innym za 140 zl - moze to byly inne/rozne klawiatury

jak chcesz wyszukac sklepy - wpisz w Googlach "klawiatura+zwijana" - bedzie ich kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze polecam Navigatora bo taka mam a sprawdzalem niejedna konkurencji, wlasciwie czuc tez znaczna roznice miedzy nia a Deluxe accesem logitecha ktory jest najtansza klawka logitecha a zarazem bardzo dobra w porownaniu do media tech np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe orginalny :idea: najlepsze są te za 15 zł bo jak się w... to możesz ją r..... i nic wielkiego się w sumie nie dzieje, a jak się zaleje piwem to też żadna szkoda (szkoda piwa). Njlepiej jest mieć dwie albo więcej bo nie wiadomo co może się stać. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe orginalny  :idea:  najlepsze są te za 15 zł bo jak się w... to możesz ją r..... i nic wielkiego się w sumie nie dzieje, a jak się zaleje piwem to też żadna szkoda (szkoda piwa). Njlepiej jest mieć dwie albo więcej bo nie wiadomo co może się stać.  :lol:

Hehe - uważaj w przyszłości na BHP-ców :)) nie wolno jeść i pić przy koputerze :P no ale takie są przepisy prawne :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka klawiature, ze jak ja do gory nogami poloze to z niej wypadaja chipsy, okruszki chleba, itp.. jedyna poprawie dzialajaca rzecz szajsunga! az dziw bierze, ze firma ktora robi tak dobre klawiatury moze robic tak ch* dyski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe orginalny  :idea:  najlepsze są te za 15 zł bo jak się w... to możesz ją r..... i nic wielkiego się w sumie nie dzieje, a jak się zaleje piwem to też żadna szkoda (szkoda piwa). Njlepiej jest mieć dwie albo więcej bo nie wiadomo co może się stać.  :lol:

Hehe - uważaj w przyszłości na BHP-ców :)) nie wolno jeść i pić przy koputerze :P no ale takie są przepisy prawne :))

Zapomniałem dodać jedna moja klawiatura spaliła się (zapruszenie ognia) ale to zupełnie inna historia. :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy klawikord to standardowy, spartański za ok. 20 PLN. Takim z czystym sumieniem można pier.... o ścianę czy futrynę w chwilach, kiedy jesteś wybitnie :evil: (czytaj niestabilny, wyprowadzony z równowagi).

 

Pozdrawia uzytkownik 3 klawiatury od początku roku 2002.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do podkrecania najlepsze są klawiatury od Atari. Taką mozna wrzucic w ogien i bedzie działac wiec niemusisz inwestowac w wodne chłodzenie jak klawisze są za ciepłe wystarczy wylac szklanke wody nic jej nie bedzie. Tylko nie spuszczaj z wiezowca bo ci sie poluzują klawisze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... ja uzywam Microsoft Internet Keyboard ... bardzo multimedialna to ona nie jest .. ale posiada dodatkowe klawisze nawigacyjne do internetu ... nie zamienilbym jej teraz na zadna inna ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ci zakupu klawiatury bezprzewodowej bo jest marna i niczego nie daje a jest o wiele drozsza oraz nie radze kupowac tanich a ladnie wygladajacych klawiatur bo szybko padaja. Najlepiej dolozyc troche kasy i kupic Logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ci zakupu klawiatury bezprzewodowej bo jest marna i niczego nie daje

Zalezy co masz na mysli mowiac bezprzewodowa - jezeli na podczerwien to sie zgodze z Toba - to nieporozumienie, a radiowe - cud, miod :-)

a jest o wiele drozsza oraz nie radze kupowac tanich a ladnie wygladajacych klawiatur

Tu sie w pelni zgodze :-)

Najlepiej dolozyc troche kasy i kupic Logitecha.

Jak wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...