Skocz do zawartości
sebi0104

W Czym Problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem a raczej pytanko czy moze ktos sie z czyms taki spotkal lub wie w czym moze byc problem.Posiadam karte gigabyte gf6600 i co nastepuje zaden program diagnostyczny ani aida anie sisoftware sandra zaden nie moze wczytac danych o procesorze graficznym poprostu nic nie zostaje wyswietlone po przejsciu na te zakladke;( dlaczego tak mi sie dzieje spotkal sie kiedys ktos z takim problem badz wie o co moze chodzic??Z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś podobnego miałem na gf 6800. Podziałało jak zainstalowałem najnowszą wersję programu.

1710018[/snapback]

 

Juz sprawdzalem i sandra i aida najnowsze wersje i nic nadal pusto nie wczytuje danych procesora graficznego;(cos padniete??Jakos walek na procesorze i staraja sie to ukryc:>? :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czym sie przejmujesz? Sprawdź wydajność karty i wszystko będzie jasne...

1710043[/snapback]

 

Tym ze to troche nie normalne a chcialbym zobaczyc specyfikacje ukladu graficznego taktowania zegarow itd. a zaden progra mi nie czyta procesora graficznego nie potrafi nic o nim wyswietlic:(Moze ktos wie co jest tego przyczyna i potrafilby mi pomuc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...