Skocz do zawartości
Yak

Sss Czyli Samsung - Sata A Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam Samsunga SP 2004C (SATA) i mam srednia predkosc w programie HD_Speed okolo 50 MB/s

 

Dzisiaj wpadll do mnie kolo z dyskiem ATA seagate 160 GB i w tym programie mial 70 MB/s

 

Dodam ze mialem zainstalowane stery EIDE nvidi te co zapodaje Nvidia standardowo w swoim pakiecie do NForca, po ich odinstalowaniu nadal takie same mam transwery...

 

jak to dziadostwo przyspieszyc ? i jak u was wyglada sprawa z tymi predkosciami ???

 

pozdro600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery od IDE do S-ATA ciekawe ... moze zmien stery do S-ATA :)

1717268[/snapback]

No stery juz sa najnowsze do saty. a tamte dalem bo mam 2 dyski jeden na SATA drogi na ATA :P

 

no i transwery max 53 MB/s grrrrr a dodam ze wiara odemnie ssa po dc 10 MB/s i mi caly stsem siada i dlatego mnie tak to wkurza ;/ agrhhh

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No qrde ale w koncu to SATA i to 2 na dodatek ;]

a tu przychodxi mi tu kolo z nedznym seagatem 160 GB ATA i ma mi o 15 MB szybsze transwery, pomimo ze niby ten samsung mial byc demonem szybkosci... no coz...

 

Lukas ty jakie masz szybkosci w tym swoim samsungu ??

 

dzieki za info i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku dysku 58MB/s gdzieś, na końcu 33MB/s. Całego dysku nie mam zbytnio czasu sprawdzić. BTW Jestem bardzo zadowolony, bo cache bardzo dużo daje (mój drugi dysk ma takie same transfery, a mimo tego przez 2MB cache bardzo muli) A co do wyniku tamtego Seagate'a to moim zdaniem błąd albo co, bo aż z tak wysokimi wynikami się nie spotkałem.

Zobacz sam: http://rankingi.chip.pl/ranking_7924.html?...8eda49179611e64

Testom z chipa nie wierzę, ale akurat takie tabelki mają ok raczej.

Samsung 200GB to świetny dysk i nie ma co przejmować się benchmarkami a zwłaszcza błędnymi.

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...