Skocz do zawartości
RS

CD Rom vs 11 pietro mit beton :)

Rekomendowane odpowiedzi

Łeeeeeeeeee. Kiedyś z kumplami wyrzuciliśmy z przez okno: Telewizor marki RUBIN, troche myszek, fdd, drzwi oraz muszle klozetową. Widziałem jeszcze spadającą lodówkę więc nic już mnie nie zdziwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeeeeeeeeee. Kiedyś z kumplami wyrzuciliśmy z przez okno: Telewizor marki RUBIN, troche myszek, fdd, drzwi oraz muszle klozetową. Widziałem jeszcze spadającą lodówkę więc nic już mnie nie zdziwi :D

Gdzie w Lodzi leca takie rzeczy? Moi znajomi wyrzucili kiedys jakies rzeczy od laski z mieszkania po pijaku. 48h w areszcie, bo prawie kogos zabili kwiatkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodówka i telewizor z akademika na politechniki w trakcie juwenaliów. Telewizor, flopa drzwi i sedes wyrzucaliśmy z okna bursy przy ulicy Przyszkole. Sedes też leciał przez okno w mojej szkole średniej - ZSEE na al. Politechniki 38. Klapa od sedesu wisiała na drzewie przez 3 lata!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... we Wrocku w jednym z akademików był nalot policji. W sumie chodziło o kolesi którzy kopiowali dla mojego znajomego karty telefoniczne... Ale przy okazji przestraszyło się paru piratów...

 

To było piękne... Poleciało parę kompletnych komputerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... we Wrocku w jednym z akademików był nalot policji. W sumie chodziło o kolesi którzy kopiowali dla mojego znajomego karty telefoniczne... Ale przy okazji przestraszyło się paru piratów... 

 

To było piękne... Poleciało parę kompletnych komputerów...

Szkoda ze cale kompy a nie same dyski :(

Chyba jak skoncze szkole to bede stac pod akademikiem z jakas plachta i lapal takie rzeczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze cale kompy a nie same dyski :(

Chyba jak skoncze szkole to bede stac pod akademikiem z jakas plachta i lapal takie rzeczy  :wink:

Ja miałem ambitny plan, chodzenia do piratów walenia w drzwi krzyczenia "otwierać policja" :-). I łąpania wszelkich dóbr spadających mi z nieba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda ze cale kompy a nie same dyski :(

Chyba jak skoncze szkole to bede stac pod akademikiem z jakas plachta i lapal takie rzeczy  :wink:

Ja miałem ambitny plan, chodzenia do piratów walenia w drzwi krzyczenia "otwierać policja" :-). I łąpania wszelkich dóbr spadających mi z nieba...

Tylko musial bys do nich pojsc jak by akurat pod oknem stal radiowoz policyjny i miec jakiegos kolege co by lapal sprzet :)

Tylko ze z ktoregos pierta to 15kg kompa ma swoja bezwladnosc i mogla by oberwac koledze raczki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko musial bys do nich pojsc jak by akurat pod oknem stal radiowoz policyjny i miec jakiegos kolege co by lapal sprzet :)

Tylko ze z ktoregos pierta to 15kg kompa ma swoja bezwladnosc i mogla by oberwac koledze raczki :wink:

Kolegów musiała by być cała ekipa (z kocem strażackim). A radiowóz można "zasymulować" - wystarczą migające światła postawione w jakimś ciemnym miejscu żeby nie było widać że nie są zamocowane na radiowozie...

 

Jak widzisz mieliśmy zdecydowanie za dużo czasu na wykładach :wink: :wink:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... kto ja :| ja nawet nie mam nagrywarki a co dopiero mówić o piractwie. Jesli chodzi o mnie to szczerze nielubie tych ludzi, wykożystują sytuacje jaka panuje w naszym pięknym kraju aby dorobić sie na innych. Nie chodzi mi tu o producentów gier bo oni sobie poradza ale o to jak wyciągają od ludzi pieniądze praktycznie za nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik jest troche niedoświetlony i tak super wyraźnie niewidć tego cd i ejszcze kompresja, :P ale tragicznie nie jest. na dworzu byla szarowka, a nagralo si ejakby bylo poxne popoludnie,nieco porozjasnialem, ale tej sceny niemoglem jush powtorzyc.

mimo to warte zobaczenia.

nagwywalismy probnie lot jablka zeby moj kamerzysta :wink: zalapal jak najlepiej krecic zeby utrzymac w kadrze jak najwiekrza czesc lotu sie da, i widac z 92% lotu :) . wtedy bylo owiele jasniej zza chmor swiecilo slonce niebo byl o cal biale i nagranie bylo zabardzo jasne, niejest tak łatwo krecic takie sceny o tej porze roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...